Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Junior 6 Dance vrijdag 14 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championshuips 2008
Oostenrijk - Vienna vrijdag 14 november 2008

Junior 6 Dance vrijdag 14 november 2008

Finale

1  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgarije
2  Maksim Orlov & Darya Grishko Rusland
3  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Rusland
4  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Duitsland
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusland
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
7  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [26] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusland
9  [23] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulgarije
10  [21] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polen
11  [18] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulgarije
12  [16] Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulgarije

Kwart-Finale

13  [25] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulgarije
14  [24] Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rusland
14  [24] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Lithouwen
14  [24] Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Rusland
17  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tsjechië
17  [20] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Italië
19  [19] Oskars Karklins & Elina Muceniece Letland
19  [19] Valentin Pozdnyakov & Elena Tikhonova Rusland
21  [14] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Letland
22  [13] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
23  [10] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Duitsland
24  [9] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polen

Round 2 (top 37)

25  [27] Egor Kondratenko & Anna Isakovich Rusland
25  [27] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Letland
27  [26] Vadim Lehmann & Milena Girivenko Duitsland
27  [26] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusland
27  [26] Nikita Roman & Elena Kononenko Rusland
30  [25] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulgarije
30  [25] Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraïne
32  [24] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Rusland
33  [23] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukraïne
34  [22] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Tsjechië
35  [21] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulgarije
36  [20] Edvin Belousov & Ieva Jasaite Lithouwen
36  [20] Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraïne

Round 1 (top 58)

38  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
38  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraïne
40  Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slowakije
41  Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Lithouwen
41  Richard Gruber & Irina Awick Duitsland
41  Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukraïne
44  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Duitsland
44  Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukraïne
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
47  Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Letland
48  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Lithouwen
49  Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
50  Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Roemenië
50  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Denemarken
52  Alexander Novac & Bianca Pavel Roemenië
53  Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Duitsland
54  Jacob Grin & Lisa Kononenko Duitsland
55  Roman Pynzenyk & Valentyna Shytiv Ukraïne
56  Arsen Yakovyan & Veronika Pidvalna Ukraïne
57  Ruslan Dynya & Olena Prokofyeva Ukraïne
57  Christoph Poschner & Janine Göschl Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}