Results from Austrian Open 2008 - IDSF International Open Latin zaterdag 15 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open 2008
Oostenrijk - Vienna vrijdag 14 november 2008

IDSF International Open Latin zaterdag 15 november 2008

Finale

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Kroatië
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rusland
3  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
4  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
5  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Oostenrijk
6  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [25] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
8  [24] Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusland
9  [23] Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Letland
10  [16] Dmitriy Pugachev & Ekaterina Vaganova Rusland
11  [14] Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
12  [13] Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusland

Kwart-Finale

13  [28] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Oostenrijk
14  [26] Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Duitsland
15  [23] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusland
16  [20] Nikita Bazev & Marta Arndt Duitsland
17  [19] Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
17  [19] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraïne
19  [18] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
20  [15] Erich Klann & Katharina Simon Duitsland
21  [14] Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
22  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugal
22  [13] Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusland
24  [11] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slowakije
24  [11] Balazs Nagymihaly & Szilvia Szögi Hongarije

Round 3 (top 49)

26  [26] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusland
27  [24] Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Duitsland
28  [23] Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polen
28  [23] Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusland
28  [23] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rusland
31  [22] Pavel Ivanov & Anna Gudyno Rusland
32  [21] Matic Rodica & Katsiaryna Mychkova Slovenië
33  [20] Rihards Eglitis & Elza Pole Letland
33  [20] Marko Paunovic & Ana Mijailovic Servië
35  [19] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
36  [17] Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovenië
37  [15] Andrea Cailotto & Milly Baggio Italië
37  [15] Guillem Pascual & Marika Doshoris Frankrijk
37  [15] Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Duitsland
37  [15] Ilia Russo & Maria Albert Slowakije
37  [15] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Italië
42  [12] Matej Kralj & Spela Kralj Slovenië
43  [11] Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenië
43  [11] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
43  [11] Marc Ocana & Maria Larionova Spanje
46  [10] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Oostenrijk
46  [10] Marco Mancini & Carlotta Frisardi Italië
46  [10] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusland
49  [9] Dmitriy Belov & Elena Kolyagina Rusland

Round 2 (top 99)

50  [31] Tamás Gellai & Agnes Dudas Hongarije
50  [31] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusland
50  [31] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraïne
53  [30] Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusland
53  [30] Jakub Rybicki & Anna Palamarchuk Polen
55  [29] Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
56  [28] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusland
56  [28] Daniel Ciml & Vanda Detinska Tsjechië
58  [27] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
59  [26] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulgarije
60  [25] Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Italië
61  [23] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Duitsland
62  [22] Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Oostenrijk
63  [20] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
64  [19] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusland
65  [18] Andras Szeles & Boglarka Czina Hongarije
66  [17] Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Duitsland
66  [17] Martin Proksch & Olena Khablenko Oostenrijk
68  [16] Marek Kypus & Klara Chovancikova Tsjechië
69  [15] Andrei Hinta & Anca Borcan Roemenië
70  [14] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Roemenië
70  [14] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Servië
70  [14] Bryan Lidy & Malene Meihlen Frankrijk
73  [13] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italië
74  [12] Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
75  [11] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulgarije
76  [9] Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
76  [9] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
78  [8] Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polen
78  [8] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
78  [8] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovenië
81  [7] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bulgarije
81  [7] Todor Kondov & Snejana Slavova Bulgarije
81  [7] Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
81  [7] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
85  [6] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonië
85  [6] Boyan Kirchev & July Lere-Pland Bulgarije
87  [5] Johann Deter & Victoria Aidel Duitsland
87  [5] Michal Imriska & Dana Boldisova Slowakije
87  [5] Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Servië
87  [5] Manuel Stuper & Lisa Dalla Pozza Italië
91  [4] Jason Cicard & Amandine Mauceri Frankrijk
91  [4] Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Italië
91  [4] Marian Sivak & Martina Manakova Slowakije
94  [3] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Duitsland
95  [2] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Spanje
95  [2] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraïne
97  [1] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Duitsland
97  [1] Victor Presnetsov & Vera Nam Rusland
99  Stefan Grigore & Laura Filipescu Roemenië

Round 1 (top 144)

100  [24] András Mészáros & Dorottya Oláh Hongarije
101  [23] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
102  [22] Adrian Olmo & Paula Vazquez Spanje
102  [22] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Letland
104  [20] Giuseppe De Bari & Enrica Campari Italië
104  [20] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Duitsland
106  [17] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Letland
107  [16] Dino Alic & Dina Imamovic Bosnië-Herzegovina
107  [16] Péter Halász & Beáta Sebestyén Hongarije
109  [14] Philip Hain & Andrea Hasner Oostenrijk
109  [14] Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgarije
111  [13] Robert Klann & Anna Ilchenko Duitsland
111  [13] Peter Pflügler & Katharina Würrer Oostenrijk
113  [12] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Italië
114  [11] Máté Szórád & Viktória Ivett Juhász Hongarije
114  [11] Pavel Zahradnicek & Sarka Vaculikova Tsjechië
116  [10] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Roemenië
116  [10] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraïne
118  [9] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukraïne
118  [9] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Oostenrijk
118  [9] Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukraïne
118  [9] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Duitsland
122  [7] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Duitsland
123  [6] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Letland
123  [6] Péter Szánthó & Szilvia Juhász Hongarije
123  [6] Christian Wagner & Isabella Purzner Oostenrijk
126  [5] Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Duitsland
127  [4] Patrick Pirker & Stefanie Schröttner Oostenrijk
128  [3] Milan Adamec & Hana Koprivova Tsjechië
129  [2] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Oostenrijk
129  [2] Marek Polacek & Michaela Dostalova Tsjechië
131  [1] Adam Domonkos & Kata Szakonyi Hongarije
131  [1] Pavel John & Jitka Soustalova Tsjechië
131  [1] Zbynek Novy & Veronika Minovska Tsjechië
134  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Tsjechië
134  Ivan Giuliano & Concetta D'urso Italië
134  Thomas Hajek & Natascha Bousa Oostenrijk
134  Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Oostenrijk
134  Kristian Mirt & Lovorka Splajt Kroatië
134  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Oostenrijk
134  Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukraïne
134  Marco Steffan & Andrea Goller Oostenrijk
134  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukraïne
134  William Wen & Vicky Lin Taiwan
134  Matthias Zima & Alexandra Zima (aka Tischner) Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}