Results from Austrian Open 2008 - Amateur Rising Star Latin vrijdag 14 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open 2008
Oostenrijk - Vienna vrijdag 14 november 2008

Amateur Rising Star Latin vrijdag 14 november 2008

Finale

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
2  Guillem Pascual & Marika Doshoris Frankrijk
3  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
4  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
5  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Duitsland
6  Marco Mancini & Carlotta Frisardi Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [23] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
7  [23] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraïne
9  [20] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusland
9  [20] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rusland
11  [18] Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovenië
12  [10] Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
13  [7] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Servië

Kwart-Finale

14  [25] Andrea Cailotto & Milly Baggio Italië
15  [23] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Oostenrijk
16  [22] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusland
16  [22] Marc Ocana & Maria Larionova Spanje
18  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusland
19  [18] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusland
19  [18] Konstantin Todorov & Andra Linte Bulgarije
21  [16] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonië
21  [16] Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Lithouwen
23  [14] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
24  [13] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Duitsland
25  [9] Igor Colac & Roxane Milotti Frankrijk

Round 2 (top 48)

26  [27] Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
27  [26] Adam Katona & Alexandra Dáné Hongarije
27  [26] Bryan Lidy & Malene Meihlen Frankrijk
29  [25] Andrey Semakin & Luize Darzniece Letland
30  [23] Daniel Ciml & Vanda Detinska Tsjechië
31  [22] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Denemarken
32  [21] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Roemenië
33  [20] Marek Kypus & Klara Chovancikova Tsjechië
33  [20] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusland
35  [19] Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Duitsland
36  [18] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Duitsland
37  [17] Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
38  [15] Jason Cicard & Amandine Mauceri Frankrijk
38  [15] Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgarije
38  [15] Edgars Orda & Valerija Tormozova Letland
38  [15] Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulgarije
42  [14] Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
43  [12] Adrian Olmo & Paula Vazquez Spanje
43  [12] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulgarije
43  [12] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovenië
46  [11] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Letland
47  [10] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Letland
48  Giovanni Virgitto & Sara Casini Italië

Round 1 (top 85)

49  [30] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italië
49  [30] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Servië
51  [29] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bulgarije
52  [28] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
53  [27] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
54  [25] Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Kazachstan
54  [25] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Duitsland
56  [24] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Duitsland
56  [24] Todor Kondov & Snejana Slavova Bulgarije
58  [23] Andrei Hinta & Anca Borcan Roemenië
59  [21] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Letland
59  [21] Nikolai Konstantinov & Tsvetelina Dincheva Bulgarije
59  [21] Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgarije
62  [20] Johann Deter & Victoria Aidel Duitsland
63  [19] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Spanje
64  [18] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Italië
64  [18] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraïne
66  [15] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Duitsland
66  [15] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Oostenrijk
68  [14] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Duitsland
68  [14] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Roemenië
68  [14] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraïne
71  [13] Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukraïne
72  [12] Edgar Branco & Milene Matias Portugal
73  [10] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukraïne
73  [10] Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulgarije
75  [6] Marek Polacek & Michaela Dostalova Tsjechië
76  [5] Attila Pongrácz & Rita László Hongarije
76  [5] Luka Vodlan & Maja Omovsek Slovenië
78  [4] Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Oostenrijk
78  [4] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
80  [3] Wolfgang Hemala & Michaela Lechner Oostenrijk
81  [1] Ivan Giuliano & Concetta D'urso Italië
81  [1] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Oostenrijk
83  Thomas Müllner & Maria Grosslercher Oostenrijk
83  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Oostenrijk
83  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}