Results from Austrian Open 2008 - Amateur Rising Star Latin vrijdag 14 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open 2008
Oostenrijk - Vienna vrijdag 14 november 2008

Amateur Rising Star Latin vrijdag 14 november 2008

Finale

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
2  Guillem Pascual & Marika Doshoris Frankrijk
3  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
4  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
5  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Duitsland
6  Marco Mancini & Carlotta Frisardi Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [23] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
7  [23] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraïne
9  [20] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusland
9  [20] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rusland
11  [18] Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovenië
12  [10] Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
13  [7] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Servië

Kwart-Finale

14  [25] Andrea Cailotto & Milly Baggio Italië
15  [23] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Oostenrijk
16  [22] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusland
16  [22] Marc Ocana & Maria Larionova Spanje
18  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusland
19  [18] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusland
19  [18] Konstantin Todorov & Andra Linte Bulgarije
21  [16] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonië
21  [16] Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Lithouwen
23  [14] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
24  [13] Jonathan Rodríguez Pérez & Nina Chinju Uszkureit Duitsland
25  [9] Igor Colac & Roxane Milotti Frankrijk

Round 2 (top 48)

26  [27] Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
27  [26] Ádám Katona & Alexandra Dáné Hongarije
27  [26] Bryan Lidy & Malene Meihlen Frankrijk
29  [25] Andrey Semakin & Luize Darzniece Letland
30  [23] Daniel Ciml & Vanda Detinska Tsjechië
31  [22] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Denemarken
32  [21] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Roemenië
33  [20] Marek Kypus & Klara Chovancikova Tsjechië
33  [20] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusland
35  [19] Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Duitsland
36  [18] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Duitsland
37  [17] Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
38  [15] Jason Cicard & Amandine Mauceri Frankrijk
38  [15] Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgarije
38  [15] Edgars Orda & Valerija Tormozova Letland
38  [15] Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulgarije
42  [14] Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
43  [12] Adrian Olmo & Paula Vazquez Spanje
43  [12] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulgarije
43  [12] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovenië
46  [11] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Letland
47  [10] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Letland
48  Giovanni Virgitto & Sara Casini Italië

Round 1 (top 85)

49  [30] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italië
49  [30] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Servië
51  [29] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bulgarije
52  [28] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
53  [27] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
54  [25] Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Kazachstan
54  [25] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Duitsland
56  [24] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Duitsland
56  [24] Todor Kondov & Snejana Slavova Bulgarije
58  [23] Andrei Hinta & Anca Borcan Roemenië
59  [21] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Letland
59  [21] Nikolai Konstantinov & Tsvetelina Dincheva Bulgarije
59  [21] Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgarije
62  [20] Johann Deter & Victoria Aidel Duitsland
63  [19] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Spanje
64  [18] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Italië
64  [18] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraïne
66  [15] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Duitsland
66  [15] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Oostenrijk
68  [14] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Duitsland
68  [14] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Roemenië
68  [14] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraïne
71  [13] Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukraïne
72  [12] Edgar Branco & Milene Matias Portugal
73  [10] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukraïne
73  [10] Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulgarije
75  [6] Marek Polacek & Michaela Dostalova Tsjechië
76  [5] Attila Pongrácz & Rita László Hongarije
76  [5] Luka Vodlan & Maja Omovsek Slovenië
78  [4] Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Oostenrijk
78  [4] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraïne
80  [3] Wolfgang Hemala & Michaela Lechner Oostenrijk
81  [1] Ivan Giuliano & Concetta D'urso Italië
81  [1] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Oostenrijk
83  Thomas Müllner & Maria Grosslercher Oostenrijk
83  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Oostenrijk
83  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}