Results from Austrian Open Championships 2004 - Viennese Waltz Championships zaterdag 20 november 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championships 2004
Oostenrijk - Vienna vrijdag 19 november 2004

Viennese Waltz Championships zaterdag 20 november 2004

Finale

1  Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
2  Vladimir Slon & Martina Friedl Oostenrijk
3  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
4  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
5  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusland
6  Alexander Sokolov & Tatiana Boiko Rusland
7  Rihards Mailitis & Jekaterina Perederejeva Letland
8  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

9  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rusland
9  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusland
11  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azarbedjan
11  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
13  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Byelorussia

Kwart-Finale

14  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovenië
15  Gernot Hacker & Nora Bernhard Oostenrijk
15  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Oostenrijk
15  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Rusland
15  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Tsjechië
15  Philipp Niehsner & Victoria Rafeiner Oostenrijk
15  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Oostenrijk
21  Gualtiero Cantalupo & Katia Ivanova Dodeva Oostenrijk
21  Winfried Halbhuber & Verena Mattner Oostenrijk
23  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Rusland
24  Paul Lorenz & Kristina Mertin Duitsland

Round 4 (top 48)

25  Christopher Dvorak & Birgit Deutschmann Oostenrijk
25  Zdenek Pribyl & Lenka Barakova Tsjechië
25  Milan Spanik & Eva Spanikowa Slowakije
25  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japan
25  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
30  Richard Botik & Alice Pokorna Tsjechië
30  Conrad Engelmayer & Pia Dürmoser Oostenrijk
30  Ivan Krylov & Yuliya Sidelnikova Rusland
30  Libor Novak & Silvie Barnetova Tsjechië
30  Steffen Ockenfels & Sonja Mrasek Oostenrijk
30  Stefan Richtsfeld & Catharina Dvorak Oostenrijk
30  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Oostenrijk
37  Petr Blahovsky & Renata Huckova Slowakije
37  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Nederland
37  Atanas Gendov & Roselina Doneva Bulgarije
37  Diethard Govekar & Regina Baier Oostenrijk
37  Attila Harmatos & Hajnalka Huber Hongarije
42  Martin Berger & Elisabeth Lumetsberger Oostenrijk
43  Vladislav Jakovlev & Alexandra Schmidt Oostenrijk
43  Martin Kreuz & Sonja Beier Oostenrijk
43  Reinhard Krolokh & Sandra Stöckl Oostenrijk
43  Peter Pastorek & Valeria Marcisovska Slowakije
43  Alexander Rittberger & Eveline Minichmayr Oostenrijk
43  Andreas Trost & Susanne Trost Oostenrijk

Round 3 (top 89)

49  Michael Boltz & Veronika Boltz Oostenrijk
49  Peter Fluch & Renate Böhm Oostenrijk
49  Johannes Gajdosik & Tamiko Suzuki Oostenrijk
49  Theodor Rulofs & Eva Rulofs Oostenrijk
53  Helmut Pfisterer & Isabella Pfisterer Oostenrijk
53  Thomas Sedminek & Michaela Koitz Oostenrijk
53  Eduard Thamm & Friederike Wanisch Oostenrijk
53  Peter Wondra & Ingrid Eder Oostenrijk
57  Alberto Annesi & Roberta Fabbro Italië
57  Graziano Brusciatti & Sabina Sanchioni Italië
57  Loris De Pellegrin & Donatella Nicoletti Italië
57  Mantas Kirvelis & Kamile Naraite Lithouwen
57  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Duitsland
57  Markus Rohrbacher & Elke Schacherl Oostenrijk
57  Markus Schmittner & Michaela Rabitz Oostenrijk
65  Werner Antensteiner & Christine Antensteiner Oostenrijk
65  Heinz Böhm & Manuela Böhm Oostenrijk
65  Johannes Ebmer & Gisela Ebmer Oostenrijk
65  Hendrik Hahne & Sandra Hahne Oostenrijk
65  Christian Hartig & Ulrike Stein Oostenrijk
65  Peter Killmeyer & Sylvia Vogler Oostenrijk
65  Thomas Marter & Brigitte Günther Oostenrijk
65  Andreas Peschta & Christine Palenik Oostenrijk
65  Neven Simeonov & Nevena Arnautska Bulgarije
74  Peter Denk & Aurelia Rybicki Oostenrijk
74  Martin Gütlbauer & Jolanda Münzel Oostenrijk
74  Peter Hebenstreit & Iris Hebenstreit Oostenrijk
74  Christian Jordan & Sonja Jordan (aka Sigmund ) Oostenrijk
74  Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Oostenrijk
74  Erik Loos & Christine Loos Oostenrijk
74  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusland
74  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Oostenrijk
74  Evgeny Ostryakov & Elena Ostryakova Rusland
74  Robert Reh & Tomoko Reh (aka Morimoto) Oostenrijk
74  Harald Ressmann & Christine Ressmann Oostenrijk
74  Wolfgang Richter & Cornelia Richter Duitsland
74  Erich Rieder & Monika Rieder Oostenrijk
74  Walter Röschel & Christine Röschel Oostenrijk
74  Miroslav Svoboda & Tereza Bezpalcova Tsjechië
74  Erich Tremetzberger & Eva-maria Tremetzberger Oostenrijk
74  Wolfgang Wagner & Claudia Wagner Oostenrijk

Round 2 (top 113)

74  Jordi Obradors & Nuria Lopez-Daga Spanje
90  Michael Begusch & Astrid Begusch Oostenrijk
90  Rudolf Hartmann & Verena Anker Zwitserland
90  Thomas Kogler & Margit Kogler Oostenrijk
90  Johann Mund & Hildegard Drauschke Oostenrijk
90  Albert Salzinger & Natascha Huber Oostenrijk
90  Alfred Schenner & Herta Schenner Oostenrijk
90  Alexander Smetana & Teresa Olbrich (aka Henkel ) Oostenrijk
97  Bernd Allabauer & Monika Buchberger Oostenrijk
97  Alois Anger & Anna Reitschmidt Oostenrijk
97  Christian Höllerschmid & Annemarie Alzinger Oostenrijk
97  Friedrich Koch & Käthe Koch Oostenrijk
97  Rudolf Mayer & Ingrid Steinbrecher Mayer Oostenrijk
102  Gert Civegna & Christiane Civegna Oostenrijk
102  Ernst Handl & Marita Schöfmann Oostenrijk
102  Andreas Reimer & Emanuela Schwab Oostenrijk
102  Andreas Zehndorfer & Silvia Wessner Oostenrijk
106  Walter Schneider & Christa Schneider Duitsland
107  Stefan Begusch & Christina Begusch Oostenrijk
107  Nicholas Chan & Ana Teresa Keck Oostenrijk
107  Roland Hochreiter & Brigitte Hochreiter Oostenrijk
107  Alois Mayr & Rosita Mayr Oostenrijk
107  Johann Seiser & Carina Litschauer Oostenrijk
107  Markus Ungerböck & Vera Provasnicsek Oostenrijk

Round 1 (top 154)

113  Roman Bruck & Jennifer Berger Oostenrijk
113  Johannes Fuchs & Katharina Kreuz Oostenrijk
113  Lubos Harvan & Martina Duchonova Tsjechië
113  Heinz Mucila & Liane Mucila Oostenrijk
113  Heinz Georg Stückler & Akiko Stückler Oostenrijk
117  Herbert Novotny & Mathilde Novotny Oostenrijk
117  Aleksandar Paskarevic & Martha Jasiczek Oostenrijk
117  Wolfgang Schreiter & Angelika Scharf Oostenrijk
117  Peter Zinniel & Sarah Hansbauer Oostenrijk
121  Reinhard Leutgeb & Marit Woppel Oostenrijk
121  Hannes Schlager & Birgit Mader Oostenrijk
123  Georg Haag & Michaela Haag Oostenrijk
123  Robert Kinnl & Elisabeth Springler Oostenrijk
123  Albert Kirschenhofer & Renate Kirschenhofer Oostenrijk
123  Martin Krönes & Marisa Wagerl Oostenrijk
123  Daniel Thaller & Denise Rath Oostenrijk
123  Gerhard Zwieauer & Lore Ziegelwanger Oostenrijk
129  Stefan Beig & Shoko Iso Oostenrijk
129  Martin Eichinger & Michaela Schaffner Oostenrijk
129  Tamas Engel & Julia Köberl Oostenrijk
129  Daniel Hafner & Sonja Stummer Oostenrijk
129  Andreas Heindl & Dagmar Seidl Oostenrijk
129  Franz Raudner & Andrea Daradin Oostenrijk
129  Alam Rono & Margit Alam Oostenrijk
129  Christoph Thaller & Raphaela Kastner Oostenrijk
129  Konstantin Zelzer & Klara Brandtner Oostenrijk
138  Satoshi Abe & Yumiko Abe Oostenrijk
138  Manfred Aigner & Gertraud Aigner Oostenrijk
138  Kurt Berger & Constanze Berger Oostenrijk
138  Kristof Buchbauer & Luzia Buchbauer Oostenrijk
138  Thomas Filzmoser & Andrea Hensler Oostenrijk
138  Franz Graf & Renee Pruckner Oostenrijk
138  Markus Jeitler & Kathi Majer Gödri Oostenrijk
138  Artur Koch & Monika Hinterwaldner Oostenrijk
138  Roland Komarek & Nicole Komarek Oostenrijk
138  Andreas Pockberger & Edith Pockberger (aka Schwirkschlies) Oostenrijk
138  Michael Provasnicsek & Sandra Winkelbauer Oostenrijk
138  Alexander Pucher & Fusako Sekine Oostenrijk
138  Ronald Sedlaczek & Carinna König Oostenrijk
138  Hans Stark & Maria Stark Oostenrijk
138  Klaus Wendl & Ruth Wendl Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}