Results from Austrian Open 1998 - IDSF International open Latin zaterdag 21 november 1998
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open 1998
Oostenrijk - Vienna zaterdag 21 november 1998

IDSF International open Latin zaterdag 21 november 1998

Finale

1  Neilas Katinas & Anita Pocz Duitsland
2  Alexander Polyakov & Julia Perfilieva Rusland
3  Dmitri Ostashkin & Svetlana Ostashkina Rusland
4  Lars Kromann & Rikke Grundtvig Denemarken
5  Jerry Abrate & Samantha Togni Italië
6  Sören Hougaard & Mette Georgio Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Peter Majzelj & Patricija Rot Slovenië
8  Andrea Placidi & Samanta Poletti Italië
9  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Tsjechië
10  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Italië
11  Zoran Plohl & Gordana Grandosek Slovenië
12  Mark Seibert & Jolanta Berzinia Duitsland
13  Vitalijs Polikarpovs & Olga Barashihina Letland
14  Volodymyr Marchenko & Olena Pavlova Ukraïne
15  Gunnar Grabmair & Romana Mayr-zaininger Oostenrijk

Kwart-Finale

16  Michal Soukup & Zuzana Paskova Slowakije
17  Dirk Bastert & Alla Tkachenko Rusland
17  Jiri Kosydar & Martina Kocikova Tsjechië
19  Roberto Albanese & Uta Deharde Duitsland
20  Felice Alviani & Lucia Kofler Italië
20  Lucas Caparotto & Stefania Prete Italië
20  Simone Zat & Tatiana Banko Italië
23  Rostislav Liduch & Petra Chovancova Tsjechië
24  Sebastian Lins & Jasmin Fuhrmann Duitsland

Round 2 (top 48)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Italië
26  Aleksandrs Gulko & Olga Ivancova Letland
26  Mauro Rossi & Monica Crocetta Italië
26  Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Oostenrijk
29  Dennis Ciomber & Swetlana Kirchkessler Duitsland
29  Stefan Erdmann & Gaby Breuer Duitsland
29  Marek Swetik & Dagmar Polakova Tsjechië
32  Mitja Slevec & Iris Igic Slovenië
33  Vladimir Velev & Michaela Otte Oostenrijk
34  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Letland
34  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Tsjechië
34  Matev Ogorelec & Nina Medja Slovenië
37  Dusan Bogunovic & Marija Jevtovic Servië
37  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Tsjechië
37  Ales Kocjancic & Sasa Renko Slovenië
40  Nikola Mandic & Darinka Divljak Oostenrijk
40  Sandor Virag & Katalin Merkovics Hongarije
42  Andris Miezitis & Ilze Pigita Letland
42  Radim Sluzy & Lucie Skopalikova Tsjechië
42  Heiko Straile & Meike Fimpel Duitsland
45  Ojars Bacis & Santa Lodina Letland
45  Regis Capparotto & Giulia Gorgoglione Italië
45  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Polen
45  Stefan Meissner & Maike Ebsen Duitsland

Round 1 (top 93)

49  Lubomir Nevrla & Lucie Krejci Tsjechië
50  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Kroatië
51  Eduard Pümpel & Babette Herzog Oostenrijk
52  Harijs Loze & Inga Vitenberga Letland
52  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Hongarije
52  Bor Pantic & Maja Gersak Slovenië
52  Miro Perat & Nejka Lovsin Oostenrijk
52  Alessandro Testa & Daniela Frangipane Italië
57  Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Duitsland
57  Stefano Ubaldi & Arianna Rossi Italië
59  Bekim Neziri & Agnes Forrai Duitsland
60  Markus Nörpel & Karin Fischbacher Oostenrijk
60  Martin Petrik & Katerina Horakova Tsjechië
60  Jan Vic & Vengula Stmadlova Oostenrijk
60  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovenië
64  Micha Christof & Tanja Lochner Oostenrijk
64  Robert Kovarik & Martina Ludwig Duitsland
66  Pavel Badoucek & Simona Svrckova Tsjechië
66  Bojan Fesel & Liljana Androvic Slovenië
66  Emiliano Gallucci & Manuela Mancini Italië
66  Bratislav Rankovic & Ana Tomic Servië
70  André Frintrop & Anita Mothes Duitsland
70  Günther Kazianka & Alexandra Hribernig Oostenrijk
70  Jozef Koubek & Jana Krtickova Tsjechië
70  Timo Kulczak & Sabrina Böhm Duitsland
74  Matija Gikic & Tamara Despot Kroatië
75  Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polen
76  Ronnie Boehler & Sylvie Roemer Duitsland
77  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slowakije
77  Uros Kramar & Mojca Erbert Slovenië
77  Csaba Radvanyi & Barbara Pantya Oostenrijk
80  Radek Malenovsky & Petra Zradickova Tsjechië
80  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugal
82  Jan Ondrias & Hana Starostkova Tsjechië
82  Lumir Zoufaly & Barbora Davidkova Tsjechië
84  Christian Lachmuth & Birgit Jung Oostenrijk
85  Milorad Milutinovic & Sanja Svorcan Servië
85  Simon Rimrod & Sieglinde Funderburk (aka Fahmüller) Oostenrijk
87  Michal Parma & Petra Vladovona Tsjechië
88  Tomas Ozana & Lenka Krainova Oostenrijk
88  Paolo Santin & Chiara Nardotto Italië
90  Miroslav Havlicek & Pavla Rotbauerova Tsjechië
90  Martin Navratil & Michaela Volna Tsjechië
92  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tsjechië
93  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}