Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Standard zaterdag 7 mei 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Amber Couple 2011
Lithouwen - Kaunas zaterdag 7 mei 2011

IDSF International Open Standard zaterdag 7 mei 2011

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
3  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Letland
4  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Lithouwen
5  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Lithouwen
6  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Estonië
8  Pasquale Nudo & Yulia Saikina Italië
10  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraïne
11  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Polen
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland

Kwart-Finale

13  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonië
13  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonië
15  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusland
15  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Rusland
15  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Rusland
18  Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonië
19  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Byelorussia
20  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Byelorussia
20  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Letland
20  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
23  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
24  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland

Round 2 (top 36)

25  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Lithouwen
26  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Lithouwen
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
28  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusland
29  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Lithouwen
30  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Byelorussia
31  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Lithouwen
32  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Byelorussia
33  Yriy Afonin & Darya Kushnir Finland
34  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Letland
35  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
36  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rusland

Round 1 (top 51)

37  Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Polen
38  Argo Oblikas & Laura Puusepp Estonië
39  Jacek Stefanski & Joanna Korab Polen
40  Artem Mironchik & Alesya Lisukova Byelorussia
41  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Lithouwen
42  Tautvydas Sinkevicius & Ieva Dautartaite Lithouwen
43  Petr Tischenko & Alena Ivanova Rusland
44  Rolands Malcans & Kristine Lopeta Letland
45  Zygimantas Tuskevicius & Kamile Sukeviciute Lithouwen
46  Egidijus Vaitkus & Justina Valaityte Lithouwen
47  Darius Zitinevicus & Viktorija Saulyte Lithouwen
48  Aleksey Babets & Yuliya Akulova Byelorussia
48  Modestas Krecius & Meda Simaityte Lithouwen
48  Arthur Niin & Mari-Liis Tali Estonië
48  Egert Tomingas & Anelle Trepp Estonië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}