Results from Amber Couple 2006 - IDSF International Open Standard zaterdag 6 mei 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Amber Couple 2006
Lithouwen - Kaunas zaterdag 6 mei 2006

IDSF International Open Standard zaterdag 6 mei 2006

Finale

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
3  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
4  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polen
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
6  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Lithouwen
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
8  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
10  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Letland
11  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
12  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Lithouwen

Kwart-Finale

13  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Byelorussia
14  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
14  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusland
16  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Lithouwen
17  Kaspars Banders & Zane Tisina Letland
18  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
19  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
20  Alanas Gunko & Julija Pavliukevic Lithouwen
21  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polen
22  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonië
23  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polen
24  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen

Round 2 (top 37)

25  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polen
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Letland
27  Janis Kukainis & Ieva Kemlere Letland
28  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
29  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rusland
29  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Byelorussia
31  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
32  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
33  Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonië
34  Sergejs Kulepovs & Natalija Grigorjeva Letland
35  Aleksandr Kurash & Ekaterina Chistaya Byelorussia
36  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Letland
37  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Lithouwen

Round 1 (top 48)

38  Artur Lubin & Birgit Usin Estonië
39  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Lithouwen
39  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Letland
39  Dmitry Sviridov & Natalia Korsak Byelorussia
42  Andrius Jarackas & Agne Satkauskaite Lithouwen
43  Sharone Levit & Julia Vokhmina Canada
44  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Rusland
45  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Letland
46  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Lithouwen
46  Sergey Timoshenko & Nadezhda Feoktistova Byelorussia
48  Aleksandr Kolesnikov & Jurgita Vaisnyte Lithouwen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}