Results from Amber Couple 2006 - IDSF International Open Latin zondag 7 mei 2006
Check hoe advertise your product bij ons

Amber Couple 2006
Lithouwen - Kaunas zaterdag 6 mei 2006

IDSF International Open Latin zondag 7 mei 2006

Finale

1  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rusland
2  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Lithouwen
3  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusland
4  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
5  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusland
6  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Letland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lithouwen
8  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Lithouwen
9  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rusland
10  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Lithouwen
10  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusland
12  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
13  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Letland

Kwart-Finale

14  Gianluca Rametta & Yulia Goloborodko Letland
15  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
16  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Frankrijk
17  Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonië
18  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Letland
19  Sharone Levit & Julia Vokhmina Canada
19  Sergejs Zaleckis & Ksenija Denistsik Estonië
21  Semen Poleschuk & Ekaterina Bychkovskaya Byelorussia
22  Andrei Vavilov & Terje Piho Estonië
23  Nikita Balashov & Valerija Fetissova Estonië
24  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonië

Round 2 (top 36)

25  Sergej Jerpiliov & Jekaterina Voropai Lithouwen
26  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Rusland
26  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Letland
28  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
29  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Lithouwen
30  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Lithouwen
30  Rimvydas Cernajus & Vaida Serksnaite Lithouwen
32  Giedrius Balnanosis & Simona Grubeviciute Lithouwen
33  Povilas Lasas & Ruta Ramanauskaite Lithouwen
33  Sergey Timoshenko & Nadezhda Feoktistova Byelorussia
35  Kims Sipilo & Ieva Petrovska Letland
36  Rudolfs Kruzins & Sintija Strautina Letland

Round 1 (top 41)

37  Evaldas Racys & Monika Smigelskyte Lithouwen
38  Aleksandr Tolstik & Alena Babskaya Byelorussia
39  Artur Rulis & Indre Kucinskaite Lithouwen
40  Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Lithouwen
40  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Lithouwen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}