Results from All England Latin Championships - Amateur Latin zondag 27 april 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

All England Latin Championships
Engeland - Grays zondag 27 april 2008

Amateur Latin zondag 27 april 2008

Finale

1  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Italië
2  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova Amerika
3  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusland
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
5  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italië
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [13] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italië
7  [13] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australië
9  [11] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusland
10  [10] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusland
11  [8] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
12  [3] Evgeniy Firstov & Anna Lapteva Rusland

Kwart-Finale

13  [18] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rusland
14  [17] Marek Dedik & Kristina Horvatova Slowakije
15  [16] Neil Jones & Veronika Klyushina Engeland
16  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugal
17  [11] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
18  [10] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
18  [10] Michael Miziner & Anastasia Belykh Australië
20  [7] Craig Monley & Sriani Argaet Australië
20  [7] Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Letland
22  [6] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
23  [5] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Denemarken
24  [1] Ben Hardwick & Lucy Jones Engeland

Round 2 (top 40)

25  [21] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Nederland
26  [20] Morten Löwe & Zia James Denemarken
27  [18] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Denemarken
28  [17] Alessio Di Veronica & Ilaria Manganiello Italië
28  [17] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraïne
28  [17] Danny Stowell & Kate Moore Engeland
31  [16] Atanas Gendov & Iana Akimova Bulgarije
32  [13] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Italië
33  [12] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Noorwegen
34  [11] Simone Franco & Laura Hair Engeland
34  [11] Nathan Meyers & Tamara Pieragostini Italië
36  [10] Matic Rodica & Ksenia Zsikhotska Engeland
37  [9] Andrea Cailotto & Adriana Sigona Italië
37  [9] Giovanni Virgitto & Sara Casini Italië
39  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Nederland
39  Marcello Nuzio & Giulia Nuzio Italië

Round 1 (top 53)

41  [25] Jonathan Näslund & Oksana Spichak Zweden
42  [22] Tristan Neagle & Indika Gunaratne Engeland
42  [22] Anthony Noble & Leanne Noble Engeland
44  [19] Michael Glikman & Milana Deitch Australië
45  [11] Damien Hey & Hannah Davis Engeland
46  [7] Ben Milan-Vega & Rebecca Milan-Vega Engeland
46  [7] Simon Richardson & Melanie Lowe Engeland
46  [7] Alexander Svanberg & Marielle Lazar Zweden
49  [4] Vim Kumaratunga & Gait Viravaidya Engeland
50  [2] Tom Parkes & Kerry Dennehy Engeland
50  [2] Andras Zsak & Nicola Gray Engeland
52  [1] Vassily Tumaev & Lenka Zigova Engeland
52  [1] Matthew Wrigglesworth & Jade Struffolino Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}