Results from All England - Amateur Latin zondag 30 april 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

All England
Engeland - Grays zondag 30 april 2006

Amateur Latin zondag 30 april 2006

Finale

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Denemarken
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovenië
3  Rachid Malki & Anna Suprun Zweden
4  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italië
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
6  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [20] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Italië
8  [18] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
9  [15] Andrius Kandelis & Egle Kandelis Lithouwen
10  [12] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italië
  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Italië
  Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Italië

Kwart-Finale

13  [16] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
13  [16] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Engeland
15  [15] Marco Mancini & Giada Filacchione Italië
17  [9] Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Duitsland
18  [7] Erich Klann & Mirona Toncean Gliga Roemenië
19  [6] Cristian Bertini & Lucia Bertini Italië
19  [6] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugal
21  [2] Nathan Meyers & Karina Schembri Australië
22  [1] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Denemarken
22  [1] Simone Franco & Sara Casini Italië
  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Duitsland

Round 2 (top 46)

25  W Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Duitsland
26  [22] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Italië
27  [20] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Australië
28  [19] Sergey Maksyuta & Charlotte Stella Denemarken
29  [18] Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finland
30  [12] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Italië
30  [12] Aric Yegudkin & Maria Belash Australië
32  [10] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Italië
32  [10] Thanh Tran & Yvonne Hemlein Duitsland
34  [8] Albert Naydenov & Anna Snigur Rusland
35  [7] Eksteen Traut & Abbey Ross Australië
36  [6] Oliver Papp & Laura Wimmer Finland
37  [5] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
38  [3] Richard Still & Morgan Hemphill Engeland
39  [2] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Hongarije
39  [2] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Zuid-Afrika
42  Damien Hey & Hannah Davis Engeland
42  Hiroaki Koike & Rikako Ota Japan
42  David Meighan & Elizabeth Elves Schotland
42  Tristan Neagle & Indika Gunaratne Engeland
42  Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
42  Rodd Ramzani & Lara Izlan Engeland
42  Simon Richardson & Melanie Lowe Engeland

Round 1 (top 58)

49  [23] Florent Trarieux & Ksenia Zsikhotska Engeland
51  [22] Vyacheslav Klimkin & Joanne Barnett Engeland
52  [16] Dominique Paineau & Lydie Ydier Frankrijk
53  [14] David Weston & Sharon Withers Engeland
54  [11] Antony Rau & Popi Spyridis Zuid-Afrika
55  [10] Marius Iepure & Daniela Beckmann Duitsland
56  [9] Vlad Konovalov & Maria Nikolich Engeland
57  [8] Darren Darton & Stephanie Weiss Engeland
58  [1] Adam Edwards & Caroline Mitten Engeland
59  Cody Stephens & Nicole Louise Nieuw-Zeeland
59  Péter Timer & Veronika Kvitova Hongarije
  Andras Zsak & Lisa Luck Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}