Results from Alcobendas 2007 - Rising Star Open Standard zaterdag 13 januari 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Alcobendas 2007
Spanje - Madrid zaterdag 13 januari 2007

Rising Star Open Standard zaterdag 13 januari 2007

Finale

1  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italië
2  Marco Lustri & Alessia Radicchio Italië
3  Davide Mariani & Debora Mancinelli Italië
4  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Italië
5  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
6  Jegor Pogrebniak & Agata Matyjek Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Francesco Caramia & Vincenza Laterrenia Italië
8  Steeve Gaudet & Laure Colmard Frankrijk
8  Alessandro Ilarioni & Aurora Sbardella Italië
8  Fabio Ruscio & Fabiana Ciaffaroni Italië
11  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italië
12  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Italië

Kwart-Finale

13  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italië
13  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Spanje
13  Gianluca Iafelice & Giulia Flauti Italië
16  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polen
17  Marco Gavasci Jr. & Giulia Cardinali Italië
18  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Italië
19  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusland
20  Matteo Vazzano & Alice Di Pede Italië
21  Piero Battista & Cristina Lazzarino Italië
22  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Italië
23  Luigi Cremone & Gaia Brambilla Italië
23  Marco Festa & Samantha Noschese Italië

Round 2 (top 49)

25  Dario Rossello & Grazia Caruso Italië
26  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Italië
26  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
28  Jose Manuel Fernandez & Ingrid Barreiro Spanje
29  Fabio Marcucci & Lisa Di Pede Italië
29  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
31  Luca Calderaro & Aline Calderaro (aka Regnault) Frankrijk
31  Andrea Soleo & Martina Natali Italië
33  Mattia Vesprini & Veronica Falleroni Italië
34  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Duitsland
35  Jordi Fabrega & Maria Pomar Spanje
36  Matteo Basili & Debora Mobili Italië
37  Emiliano Cavallini & Manuela Grasso Italië
38  Felice Pagliuso & Eleonora Polito Italië
38  Miguel Ruiz Rocamonte & Yulia Shama Spanje
40  Cristian Alvarez Sieiro & Sonia Iglesias Spanje
41  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Spanje
42  Sebastian Prekun & Ciara Francis Ierland
43  Gabriele Destro & Patrizia Cremascoli Italië
43  Miguel Zurita & Claudia Alvarez Sieiro Spanje
45  Jordi Blanco & Laura Blanco Spanje
46  Alessio Capecci & Tania De Angelis Italië
47  Raul Tolosa & Daniela Grigoroscuta Spanje
48  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Frankrijk
48  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonië

Round 1 (top 57)

50  Sean Chetcuti & Daphne Coleiro Malta
50  Oscar Herrera & Maribel Gomez Spanje
50  Daniel Sanchez & Cristina Munoz Vazquez Spanje
53  Andrea Morelli & Federica Della Maestra Italië
54  Manuel Taboas Martinez & Sara Bouzon Spanje
55  Angel Garcia Pumar & Tatiana Martin Lafuente Spanje
56  Luis Miguel Lafuente & Luisa Silva Castineiras Spanje
57  Francisco Javier Vidal & Rita García Pineiro Spanje
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}