Results from Alcobendas 2007 - IDSF European Standard zaterdag 13 januari 2007
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Alcobendas 2007
Spanje - Madrid zaterdag 13 januari 2007

IDSF European Standard zaterdag 13 januari 2007

Finale

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
2  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
3  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
4  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
6  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [23] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
8  [11] Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
9  [7] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
10  [3] Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovenië
10  [3] Marco Cavallaro & Joanne Clifton Engeland
10  [3] Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [20] Marek Kosaty & Paulina Glazik Polen
13  [20] Valdis Skutans & Laura Kosite Letland
15  [13] Mark Elsbury & Olga Elsbury Engeland
16  [12] Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
17  [10] Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
18  [8] Björn Bitsch & Ashli Williamson Denemarken
18  [8] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azarbedjan
18  [8] Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
18  [8] Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
22  [6] Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
23  [5] Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
24  [4] Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Zweden

Round 2 (top 48)

25  [21] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgarije
26  [19] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
27  [18] Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
28  [17] Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanje
29  [16] Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
29  [16] Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
29  [16] Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Letland
32  [15] Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
32  [15] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
32  [15] Chris Nugteren & Rebecca Blummel Nederland
35  [13] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finland
36  [11] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Roemenië
37  [9] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
38  [8] Karol Brull & Viktoria Bolender Slowakije
39  [7] Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slowakije
39  [7] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
39  [7] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
42  [6] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
43  [5] Steeve Gaudet & Laure Colmard Frankrijk
44  [4] Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Israël
44  [4] Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Byelorussia
46  [3] Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
47  [2] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Noorwegen
47  [2] Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Noorwegen

Round 1 (top 59)

49  [24] Yaniv Kakun & Natalia Driker Israël
50  [15] Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulgarije
51  [13] Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Zweden
52  [9] Patrik Majcen & Emina Musanovic Kroatië
53  [4] Renato Minnig & Sigrun Bögi Zwitserland
54  [2] Robert Schubert & Tamara Despot Kroatië
55  [1] Sean Chetcuti & Daphne Coleiro Malta
55  [1] Sebastian Prekun & Ciara Francis Ierland
55  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugal
58  Olivier Haller & Karine Jaton Zwitserland
58  Vukasin Vukovic & Nikolina Prosan Bosnië-Herzegovina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}