Results from Aarhus International Galla 1997 - IDSF International Open Standard zaterdag 13 september 1997
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Aarhus International Galla 1997
Denemarken - Aarhus zaterdag 13 september 1997

IDSF International Open Standard zaterdag 13 september 1997

Finale

1  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Italië
2  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Lithouwen
3  Allan Frank & Pamela Frank Duitsland
4  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Estonië
5  Erkki Aas & Siret Siilak Estonië
6  Bojan Fesel & Gordana Grandosek Slovenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Denemarken
8  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Tsjechië
9  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finland
10  Mikhail Avdeev & Irina Chuprakova Rusland
10  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Denemarken
12  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slowakije

Kwart-Finale

13  Sami Yli Piipari & Karita Lehto Finland
14  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Denemarken
14  Marcus Weiss & Anja Schramm Duitsland
16  Martin Odstricil & Renata Odstricil Tsjechië
16  Morten Sell & Pernille Oddershede Denemarken
16  Nicolai Tuure & Jaenette Damgaard Denemarken
19  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Polen
20  Frank Radich & Susanne Holde Denemarken
20  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finland
22  Andreas Dale & Michelle Lindoe Noorwegen
22  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Oostenrijk
24  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Duitsland

Round 1 (top 48)

25  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italië
26  Brian Greve & Stina Dons Denemarken
27  Stefan Assow & Frida Bergström Zweden
27  Johan Blanken & Chantal Hopman Nederland
27  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Polen
27  Brian Aaboe Sörensen & Iben Marie Nicolaisen Denemarken
31  Jannick Kjersgaard & Nete Gregerson Denemarken
32  Bernhard Geissler & Tatjana Kraska Zwitserland
33  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Polen
34  Xander Jager & Yvette Jager Nederland
34  Pavel Yartsev & Marina Baslyk Byelorussia
36  Jan Henrik Opsahl & Gigi Fredie Pedersen Denemarken
37  Jasper Petersen & Stine Heerwagen Denemarken
38  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Rusland
38  Christian Auer & Renate Kriegel Oostenrijk
38  Alexei Galchun & Tatiana Demina Rusland
38  Rolf Lindberg & Helena Fransson Zweden
38  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Denemarken
38  Tobias Wallin & Anna Olsson Noorwegen
44  Agnis Ruja & Sandra Suharevska Letland
45  Patrick Trojer & Johanna Handl Oostenrijk
47  Ingo Hohn & Diana Meldgaard Denemarken
48  Martin Bayer & Jennifer Dulau Duitsland
48  Geir Gundersen & Ingunn Soerlie Noorwegen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}