Results from 4 Stage of Italy Championship Class A - Senior II A Standard zaterdag 20 maart 2010
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

4 Stage of Italy Championship Class A
Italië - Fabriano zaterdag 20 maart 2010

Senior II A Standard zaterdag 20 maart 2010

Finale

1  Fabrizio Bruni & Ornella Colosi Italië
2  Nazzareno Carradori & Silvana Spiazzi Italië
3  Gianni De Matteis & Tiziana Monisi Italië
4  Sergio Gritti & Francesca Filippini Italië
5  Armando Zero & Licia Varesano Italië
6  Gennaro Emendato & Francesca Noviello Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Lorenzo Bevilacqua & Claudia Felesini Italië
8  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Italië
8  Mario Chianese & Maria Saveria Migliaccio Italië
8  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Italië
11  Michele Bianchi & Marilena Santi Italië
11  Stefano Proietti & Marina Ischiboni Italië

Kwart-Finale

13  Franco Ascione & Antonella Colli Italië
14  Gaetano Zonta & Nadia Soffiati Italië
15  Lino Muzi & Cinzia Pontecorvo Italië
15  Michele Tramutola & Daniela Cabrini Italië
15  Giuseppe De Vitis & Antonella Lepore Italië
18  Patrizio Ziviani & Antonella Molinari Italië
19  Alessandro Fontana & Gina Ponte Italië
20  Diego Civiero & Sandra Rosada Italië
20  Nervano Tondini & Laura Galasso Italië
22  Secondo Fantegrossi & Elisabetta Cenciarelli Italië
22  Francesco Picco & Sabina Albanesi Italië
24  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Italië

Round 2 (top 48)

25  Nunzio Destefano & Marianna Genovese Italië
25  Giuseppe Grilli & Patrizia Maria Guilli Italië
25  Silvano Guindani & Maria Grazia Frosi Italië
25  Luciano Poggi & Grazia Sacci Italië
25  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Italië
30  Riccardo Altieri & Marzia Cecconi Italië
30  Mario Cinosi & Candida Crisci Italië
30  Loris De Pellegrin & Donatella Nicoletti Italië
30  Stefano Tani & Marzia De Grandis Italië
34  Francesco Pomello Chinaglia & Roberta Pro Italië
35  Fabio Alessandrelli & Gloria Giovagnoli Italië
35  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Italië
37  Roberto Brizzi & Antonella Pagnotta Italië
37  Mariano D'este & Isabella Vidal Italië
39  Domenico Esposito & Lucia De Crescenzo Italië
39  Carlo Meloni & Luciana Bonafortuna Italië
41  Luigi Pensa & Claudia Bacchin Italië
41  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Italië
43  Giovanni Marzullo & Anna Epicoco Italië
43  Sergio Molino & Arlette Jacquet Italië
45  Stefano Cantalini & Daniela Filoni Italië
46  Paolo Rosati & Lorena Mazza Italië
47  Ulderico Corasaniti & Carla De Angelis Italië
47  Carlo Perdomini & Lucia Mantelli Italië

Round 1 (top 66)

49  Giancarlo Marino & Mimma Romanelli Italië
50  Guido Tedesco & Franca Marchello Italië
51  Claudio De Cubellis & Carla Masutti Italië
51  Alberto Mataloni & Antonella Roncolini Italië
51  Sandro Raggi & Patrizia Pasquini Italië
51  Carlo Sassi & Monica Simi Italië
55  Gabriele Zanardi & Assunta Mattei Italië
56  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Italië
56  Giorgio Tomasi & Grazia Tonoli Italië
58  Saverio Calio & Marinella Prospero Italië
58  Raffaele Ferrandino & Anna Rosaria Caracozzi Italië
60  Umberto Cellino & Giuseppina Epicoco Italië
60  Valerio D'eramo & Vanda Benedetti Italië
60  Antonio Lacroce & Silvana Astorino Italië
63  Giuseppe Zichella & Lolita Mariettini Italië
64  Pasquale De Caterina & Angela De Maria Italië
65  Luigi Pirilli & Elisabetta Menzica Italië
66  Paolo Sain & Enza Orlandini Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}