Results from 4 Stage of Italy Championship Class A - Amateur A2 Latin zaterdag 20 maart 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

4 Stage of Italy Championship Class A
Italië - Fabriano zaterdag 20 maart 2010

Amateur A2 Latin zaterdag 20 maart 2010

Finale

1  Vito Tedesco & Anna Lorusso Italië
2  Lorenzo Valerio La Pietra & Roberta Angarano Italië
3  Simone Iannuzzi & Francesca Polce Italië
4  Alessio Bitetto & Lorita Antonicelli Italië
5  Michele Minafra & Martantonia La Forgia Italië
6  Fabio Morrocu & Silvia Suella Italië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Domenico Riemma & Marika Corsale Italië
8  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Italië
9  William Picciau & Laura Marra Italië
10  Simone Savina & Chiara Brusaschetto Italië
11  Maurizio Buccirossi & Marianna Caso Italië
12  Marco Schiaffino & Vanessa Hervantin Italië

Kwart-Finale

13  Giuseppe Trovato & Simona Ascolese Italië
14  Antonino Runza & Miriam Catalano Italië
15  Nicola Nelli & Eleonora Rugi Italië
15  Paolo Sanitate & Micaela Di Biagio Italië
17  Giancarlo Catenacci & Alessia Di Lorenzo Italië
18  Davide Cavallaro & Elsa Monteleone Italië
19  Davide Civello & Elisa Cali Italië
19  Antony Coppola & Maria Patti Italië
19  Simone Spadoni & Jessica Sforza Italië
22  Alessio Berti & Gaia Lazzarini Italië
23  Cristian Fidanzi & Martina Rebecchini Italië
24  Celestino Di Cicco & Claudia Di Nicola Italië

Round 2 (top 48)

25  Daniele Maurizi & Lorenza Pesce Italië
25  Paolo Racioppa & Marilena Guerra Italië
27  Gaetano Cali & Denise Marchese Italië
27  Nicolo Lazzarini & Sara Paradisi Italië
29  Davide Franconeri & Magda Gavarini Italië
29  Stefano Furlan & Alessia Lissandron Italië
29  Luca Russo & Simona Trivisonno Italië
32  Simone Facchini & Gioia Abballe Italië
32  Giovanni La Montagna & Zeraida Amante Italië
34  Valentino Esposito & Laura Zaccagnino Italië
34  Salvatore Palumbo & Serena Costantino Italië
36  Marco Barone & Elisa Perria Italië
36  Cristian Magnani & Ersilia Orsini Italië
36  Eros Picchiotti & Giada Antonelli Italië
39  Claudio Ignoto & Elena Di Giuseppe Italië
39  Nicola Vajente & Valentina Baggio Italië
41  Sebastian Mureddu & Jessica Ragonesi Italië
42  Fabio Matta & Federica Colombana Italië
43  Antonio Fabio Leone & Miriam De Gennaro Italië
44  Andrea Falamesca & Sonia Luciarini Italië
45  Tommaso Clementi & Laura Concetti Italië
45  Mirko Tedeschi & Maira Todini Italië
47  Daniele De Castro & Flavia Caprara Italië
48  Federico Proietti & Andrea Pinto Italië

Round 1 (top 72)

49  Pierre Passarella & Eleonora Rimondi Italië
50  Gianalberto Pasqui & Elisa Facchini Italië
51  Matteo Di Gioia & Giorgia Leuti Italië
51  Guiseppe Massimilla & Alice Turbini Italië
53  Alessandro Blandino & Caterina Savona Italië
53  Manuel Stuper & Lisa Dalla Pozza Italië
53  Giuseppe Vertinelli & Mara Lorenzon Italië
56  Davide Zurio & Christina Lionello Italië
57  Luca Lissandrin & Sara Bigoni Italië
58  Enrico Albanesi & Valentina Giorgetti Italië
58  Gabriele Fasolo & Lucia De Michele Italië
60  Marco Aresti & Sonia Coiana Italië
61  Alex Bolella & Tiziana Civelli Italië
61  Gabriele Bona & Danila Bona Italië
61  Luigi Donadeo & Vanessa Urso Italië
64  Mauro Zonta & Sara Sabbadin Italië
65  Simone Comparini & Isabella Milli Italië
65  Antonio Iorio & Tilde Ruggero Italië
67  Emanuel Capogna & Sonia Volante Italië
68  Giuseppe Sciliberto & Carlotta Solinas Italië
68  Antonio Valerio & Claudia Serafini Italië
70  Giovanni Gaglio & Letizia Meli Italië
71  Francesco Fiorucci & Federica Petrucci Italië
72  Francesco Martinelli & Giulia Pecci Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}