Results from 48. Goldstadtpokal - IDSF International Open Latin zaterdag 31 januari 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

48. Goldstadtpokal
Duitsland - Pforzheim zaterdag 31 januari 2009

IDSF International Open Latin zaterdag 31 januari 2009

Finale

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rusland
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusland
4  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
5  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
6  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusland
7  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusland
9  Nikita Bazev & Marta Arndt Duitsland
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Duitsland
11  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Oostenrijk
12  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Duitsland

Kwart-Finale

13  Roger Romero & Tamara Sommer Spanje
14  Denis Weinberg & Helena Kaschurow Duitsland
15  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
16  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Duitsland
17  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
18  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
18  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Roemenië
20  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Duitsland
20  Valera Musuc & Nina Trautz Duitsland
22  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Duitsland
22  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Duitsland
24  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Duitsland

Round 2 (top 50)

25  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanje
25  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Engeland
27  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
27  Piotr Szelest & Dorota Ciok Polen
29  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Duitsland
30  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Duitsland
31  Gerard Perez & Arismel Naya Spanje
32  Johann Deter & Victoria Aidel Duitsland
32  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
32  Jan Knoll & Nina Mishchenko Duitsland
32  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Duitsland
36  Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Duitsland
36  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Polen
38  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Duitsland
39  Dimitriy Barov & Tasmin Spamer Duitsland
40  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Roemenië
41  David Jutge & Celine Leorat Frankrijk
42  Christoph Henkel & Olga Pereshitova Duitsland
43  Alexander Horn & Anna Pachla Duitsland
43  Fabian Taeschner & Karina Rudi Duitsland
45  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
45  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Duitsland
45  Silvio Ilardo & Carmen Ludwig Duitsland
45  Rik Jansen & Ilse Vogt Nederland
45  Ernst Rych & Franziska Becker Duitsland
45  Michal Vajcik & Jannic Schneider Zwitserland

Round 1 (top 61)

51  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland
52  William Gauthier & Vanessa Leorat Frankrijk
53  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Griekenland
54  Gabriel Floarea & Hannah Kleinhans Duitsland
55  Michael Mudrik & Ina Sieling Duitsland
56  Domenico Franzo & Jessica Eisenkrein Duitsland
57  Andreas Bachler & Vlada Arbatakikh Duitsland
58  Andre Reinhardt & Selma Berberich Duitsland
59  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Duitsland
60  Walter Hirning & Meike Schmid Duitsland
61  Oliver Rosin & Sandra Lazzarini Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}