Results from 38th Blue Band of the River Spree - Adult D Standard zaterdag 3 april 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

38th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 2 april 2010

Adult D Standard zaterdag 3 april 2010

Finale

1  Adrian Indefrey & Veronika Nahmmacher Duitsland
2  Tim Weinholz & Kateryna Ivanchuk Duitsland
3  Florian Schröder & Tanja Ebenbeck Duitsland
4  Viktor Damböck & Stephanie Schimmer Duitsland
5  Stefan Hentschel & Nicole Gridchuk Duitsland
6  Marco Scherer & Liliya Kudayeva Duitsland
7  Raphael Schulze & Frauke Grimm Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [13] Daniel Wohlmuth & Valentina Projer Duitsland
9  [11] Christopher Kollar & Ines Schneider Duitsland
10  [8] Joachim Breitfeld & Nicole Canje Duitsland
10  [8] André Weiss & Susanne Gebben Duitsland
12  [7] Tim Schneider & Sahra Lisa Geckeler Duitsland
13  [6] Johannes Wetscher & Alexandra von Jagemann Duitsland
14  [5] Arthur Zurkan & Joanna Trepel Duitsland
15  [2] Marcel Friedrich & Judith Winkler Duitsland

Kwart-Finale

16  [11] Alexander Huber & Antje Sonntag Duitsland
16  [11] David Schikorra & Anna Falkus Duitsland
18  [10] Matthias Kleffmann & Lisa Gressmann Duitsland
18  [10] Johannes Russ & Solveig Günther Duitsland
20  [9] Tobias Mayer & Sarah Wieser Duitsland
20  [9] Marius Schulz & Eva Sierach Duitsland
22  [8] Rene Nachtwey & Nina Bilzinger Duitsland
22  [8] Jonathan Wälde & Larissa Töpfner Duitsland
24  [6] Konstantin Emich & Helena Emich Duitsland
24  [6] Niko Möls & Birthe Berghöfer Duitsland
26  [2] Christoph Oeste & Anna-carolin Hellmuth Duitsland
27  [1] Erik Natusch & Andrea Quass Duitsland

Round 2 (top 51)

28  [12] Frank Abitz & Melanie Ferreira Duitsland
28  [12] Patrick Vrielmann & Ina Wargers Duitsland
30  [11] Bastian Kalusche & Lisa Bleckwedel-Röhrs Duitsland
30  [11] Christian Koop & Caroline Kiene Duitsland
30  [11] Florian Küppers & Rebecca Schmitz Duitsland
33  [10] Aleksander Barynskyy & Viola Windisch Duitsland
33  [10] Andrej Dycevskij & Frauke Eimer Duitsland
33  [10] Marcus Krick & Christina Döhrn Duitsland
36  [9] Marcus Arlt & Ilka Leuschner Duitsland
36  [9] Malte Federwitz & Evgenia Skarevski Duitsland
36  [9] Andreas Große & Natalie Binnewies Duitsland
36  [9] Alexander Oliver & Jennifer Oliver Duitsland
40  [8] Florian Behncke & Janina Paschke Duitsland
40  [8] Michael Breuer & Lilly Fischer Duitsland
40  [8] Markus Kirchner & Anja Zemke Duitsland
40  [8] Dirk Preußner & Leonie Peters Duitsland
40  [8] Christoph Reckziegel & Lara Reckziegel Duitsland
45  [7] Sven Barkowsky & Carolin Schöner Duitsland
45  [7] Tomy Krischker & Julia Schulz Duitsland
47  [6] Sebastian Foppe & Valerie Döhring Duitsland
48  [5] Gunnar Petersohn & Tanja Hemken Duitsland
48  [5] Martin Schütze & Wiebke Fründt Duitsland
48  [5] Daniel Wolff & Verena Paardekooper Duitsland
51  [4] André Stibbe & Susanne Noack Duitsland

Round 1 (top 89)

52  [12] Danny Behnecke & Katharina Beier Duitsland
52  [12] Georg Cerwenka & Jana Hänsel Duitsland
52  [12] Daniel Kubus & Anna Poulsen Duitsland
52  [12] Silas Ullrich & Katarina Klunk Duitsland
52  [12] Jörn Wienhold & Vanessa Schmidt Duitsland
57  [11] Christian Bauer & Lisa Schneider Duitsland
57  [11] René Blumenau & Lisa Ehlers Duitsland
57  [11] Martin Gumprich & Christina Kasten Duitsland
57  [11] Gunther Maack & Melanie Paula Duitsland
57  [11] Stefan Schuh & Lisa Katharina Blaß Duitsland
57  [11] Friedrich Ueberreiter & Nikola Tomkow Duitsland
57  [11] Sebastian Woschek & Christina Hoffmann Duitsland
64  [10] Sebastian Budke & Yvonne Clemens Duitsland
64  [10] Johannes Müller & Daniela Arnold Duitsland
66  [9] Lauri Abraham & Wiebke Schmidt Duitsland
66  [9] Christian Bohmann & Rica Nagel Duitsland
66  [9] Kilian Kleeberger & Sophia Ehrlinger Duitsland
66  [9] Hans-Jörg Strötker & Yvonne Sluiter Duitsland
70  [8] Felix Neumann & Nora Krebs Duitsland
70  [8] Cyrill Pischnick & Marlene Batzke Duitsland
72  [7] Georg Langer & Noreen Hinrichs Duitsland
72  [7] Steffen Schubert & Julia Buße Duitsland
72  [7] Tobias Starke & Cathleen Müller Duitsland
75  [6] Matthias Kretz & Josephine Huber Duitsland
75  [6] Florian Ranne & Sarah Wilke Duitsland
75  [6] Maxim Wundschock & Sabine Berndt Duitsland
78  [5] Sönke Severin Baumann & Stefanie Neuf Duitsland
78  [5] Maximilian Cebulla & Elisabeth Lindhammer Duitsland
78  [5] Thomas Kramer & Julia Reers Duitsland
78  [5] Roman Leokumovich & Tamara Plögner Duitsland
78  [5] Armin Schnaitter & Kerstin Ziegler Duitsland
83  [4] Christian Rohmann & Eleni Sachs Duitsland
83  [4] Michael Schindler & Vanessa Schmidt Duitsland
83  [4] Stefan Straube & Bettina Karnowsky Duitsland
86  [3] Simon Brömel & Grietje Buresch Duitsland
86  [3] Christoph Nagel & Linda Saueressig Duitsland
88  [2] Tobias Trommer & Franziska Kreutzer Duitsland
89  Martin Nowack & Julia Keller Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}