Results from 38th Blue Band of the River Spree - Adult A Standard zaterdag 3 april 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

38th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 2 april 2010

Adult A Standard zaterdag 3 april 2010

Finale

1  Phil Schwarick & Olga Golikow Duitsland
2  Nikolas Krause & Theresa Meindl Duitsland
3  Emanuel Fronhofer & Nina-maria Goldhahn (aka Fronhofer ) Duitsland
4  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Duitsland
5  Adrian Obladen & Nadine Oeser Duitsland
6  Hannes Voidel & Sandra Lossin Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [20] Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Duitsland
7  [20] Oliver Stachetzky & Lisa-Sophie Runge Duitsland
9  [19] Eugen Boos & Franziska Schöne Duitsland
10  [18] Maximilian Labe & Constance Labe Duitsland
11  [15] Axel Molle & Reenste Seidenberg Duitsland
12  [8] Oliver Klepsch & Jennifer Woska Duitsland

Kwart-Finale

13  [20] Tobias Krüger & Regina Volkova Duitsland
13  [20] Marcel Wagner & Denise Egenolf Duitsland
15  [19] Florian Hansel & Linda Wulfes Duitsland
15  [19] Fabian Rudolph & Anette Harms Duitsland
15  [19] Paul Schwarze & Nina Horn Duitsland
18  [18] Sven Glass & Judith Holzwarth Duitsland
18  [18] Sebastian Rost & Anja Lohr Duitsland
20  [17] Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Duitsland
21  [14] Roman Svatos & Ruzena Hartmanova Tsjechië
22  [11] Rafael Jucha & Maria Hirnich Duitsland
23  [9] Gerald Kranewitter & Katrin Kranewitter Oostenrijk
24  [8] Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Duitsland

Round 2 (top 45)

25  [22] Alexej Scheremetjew & Justine Rodewald Duitsland
26  [21] Christian Beckerat & Anja Beckerat Duitsland
26  [21] Kai Arne Feldhusen & Mieke Groeneveld Duitsland
28  [17] Arnd Steinhäuser & Martina Lotsch Duitsland
29  [15] Manuel Müller & Diana Materi Duitsland
30  [14] Gleb Belov & Felicitas Timmler Duitsland
31  [12] Carsten Senge & Inka Harder Duitsland
31  [12] Martin Wolf & Karin Waldinger Duitsland
31  [12] Martin Zehle & Isabel Möller Duitsland
34  [11] Florian Flege & Katharina Meissner Duitsland
34  [11] Alexander Grabowski & Angela Sauer Duitsland
34  [11] Daniel Reker & Helena Schardt Duitsland
37  [10] Sebastian Laube & Laura Korndörfer Duitsland
38  [9] Torsten Schriewer & Melanie Weidlich Duitsland
39  [7] Marcus Knappe & Diana Pritzsche Duitsland
39  [7] Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Duitsland
39  [7] Sebastian Röhl & Sarah Leopold Duitsland
42  [6] Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Duitsland
42  [6] Heiko Weidlich & Melanie Marx Duitsland
44  [5] Mark Klinkenberg & Anne Katrin Ross Duitsland
45  [4] Nico Säring & Nicole Säring Duitsland

Round 1 (top 61)

46  [11] Marco Albrecht & Constanze Nicklisch Duitsland
46  [11] Bogdan Kostov & Megumi Miyashita Tsjechië
46  [11] Christopher Melzer & Monika Libske Duitsland
46  [11] Horst Schinkel & Isabell Meides Duitsland
50  [9] Moritz Frommolt & Ilka Paulß Duitsland
50  [9] Roman Pulz & Katharina Kulmann Duitsland
52  [8] Matthias Muller & Judith Maretzky Duitsland
53  [7] Jeremy Prasetyo & Katja Jagiello-debinska Duitsland
54  [6] Enrico Eilert & Jana Eilert Duitsland
54  [6] Constantin Von Saucken & Sabrina Kösters Duitsland
54  [6] Bernd Skora & Susan Borowitz Duitsland
57  [5] Holger Schilling & Susanne Felber Duitsland
58  [4] Henning Badrow & Frauke Dullek Duitsland
59  [3] Matthias Schmitt & Diana Schatz Duitsland
60  [2] Thorsten Kragh & Carina Rein Duitsland
61  Stefan Möllmann & Katja Cornelius-keller Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}