Results from 36th Blue Band of the River Spree - Senior I C Standard vrijdag 21 maart 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

36th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 21 maart 2008

Senior I C Standard vrijdag 21 maart 2008

Finale

1  Jürgen Vosskamp & Beate Vosskamp Duitsland
2  Roman Fischer & Anita von Hertel Duitsland
3  Jens Wolfram & Silke Wolfram Duitsland
4  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

5  Martin Görisch & Anette Bauer Duitsland
5  Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Duitsland
5  Gunnar Harms & Kirsten Berndt Duitsland
5  Manfred Houben & Martina Houben Duitsland
5  Bert Jacobs & Susanne Jacobs Duitsland
5  Ralf Lederer & Petra Lederer Duitsland
5  Hendryk Schwarz & Martina Folladore Oostenrijk

Kwart-Finale

12  Karl Appel & Anja Wilhelm Duitsland
12  Rainer Niltop & Pia Niltop Duitsland
14  Karl-Heinz Berg & Anke Hillger Duitsland
14  Gerhard Kollmann & Susanne Kollmann Oostenrijk
14  Jan Steinmetzer & Doreen Steinmetzer Duitsland
17  Eckhard Junge & Petra Von Thaden Duitsland
18  Frank Dempewolf & Daniela Dempewolf Duitsland
18  Mario Klein & Catharina Klein Duitsland
20  Bernd Stephan & Ina Stephan Duitsland
21  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Duitsland

Round 2 (top 36)

22  Jens Bode & Stefanie Bode-glatz Duitsland
22  Jürgen Lüders & Karin Lüders Duitsland
22  Jörg Von Bussche & Maren Langfeldt Duitsland
25  Matthias Holtschlag & Lucia Holtschlag Duitsland
25  Mario Steinmeyer & Eliane Schröder Duitsland
27  Günter Mehringer & Caterina Vogel Duitsland
27  Serge Millrose & Ilona Beer Duitsland
27  Mike Peters & Kerstin Peters Duitsland
30  Martin Brinker & Martina Brinker Duitsland
31  Lutz Hoscheck & Jana Hoscheck Duitsland
32  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Oostenrijk
32  Evgeniy Mochkin & Leni Mochkina Duitsland
34  Lupo-Detlef Wolff & Rebecca Wolff Duitsland
35  Sven Barwanitz & Michaela Barwanitz Duitsland
35  Egon Pircher & Lydia Pircher Oostenrijk

Round 1 (top 69)

37  Roland Adam & Beate Fischer Duitsland
37  Hans Ulrich Bucek & Daniela Gdaniec Krakau Duitsland
37  Dirk Höpfner & Brit Kirsten Höpfner Duitsland
37  Joachim Moser & Hildegard Goger Oostenrijk
37  Uwe Pessel & Elke Pessel (aka Steiner) Duitsland
37  Thomas Schluter & Petra Dalldorf Duitsland
37  Jürgen Schmidt & Kirsten Schmidt Duitsland
37  Horst Sobotta & Birgit Sobotta Duitsland
45  Heinz Brack & Anke Wernicke Duitsland
46  Frank Braun & Jutta Spiess Duitsland
46  Thomas Diekmann & Andrea Diekmann Duitsland
46  Peter Holzner & Ulrike Holzner Duitsland
46  Reiner Ölschläger & Beate Ölschläger Duitsland
46  Gunter Reichel & Ina Reichel Duitsland
46  Udo Schulte & Angelika Schulte Duitsland
52  Thorsten Reinhardt & Corinna Kock Duitsland
53  Wolfgang Kallasch & Martina Kallasch Duitsland
53  Ulrich Linnemann & Andrea Linnemann Duitsland
53  Michael Stöckl & Andrea Stöckl Duitsland
53  Wolfgang Zander & Martina Zander Duitsland
57  Heiko Gorski & Maren Gorski Duitsland
58  Michael Rodemann & Nicola Rosenkranz Duitsland
59  Wolfgang Bannies & Martina Bannies Duitsland
59  Rudolf Schütte & Jungfang Lü Duitsland
59  Axel Schypulla & Angela Klinge Duitsland
59  Klaus Weselmann & Maria Weselmann Duitsland
63  Frank Große & Eveline Große Duitsland
63  Karl-Heinz Lachmund & Petra Lachmund Duitsland
63  Peter Stoltefuss & Petra Stoltefuss Duitsland
66  Franz Dörnemann & Ute Dörnemann Duitsland
66  Karl Matthias Vetter & Cornelia Mästle Duitsland
68  Harald Fried & Caroline Fried Duitsland
68  Frank Niklas & Kerstin Niklas (aka Funk) Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}