Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior I Open Standard zondag 23 maart 2008
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

36th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 21 maart 2008

IDSF Senior I Open Standard zondag 23 maart 2008

Finale

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Duitsland
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Duitsland
3  Jens Neumann & Anke Gillner Duitsland
4  Gert Faustmann & Alexandra Kley Duitsland
5  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Duitsland
6  Marco Wittkowski & Petra Fischer Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
8  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Duitsland
9  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Duitsland
10  Rene Seyboth & Heike Seyboth Duitsland
11  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland
12  Michael Gross & Angelika Gross Duitsland

Kwart-Finale

13  Klaus Padberg & Dunja Jansen Duitsland
14  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Duitsland
14  Jens Ladiges & Anja Wittkowski Duitsland
16  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Duitsland
16  Juha Pihlman & Tiina Toivonen Finland
18  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Duitsland
19  Nils Goral & Anja Goral Duitsland
20  Robert Panther & Birgit Panther Duitsland
21  Damian Kukowka & Bettina Weimann Duitsland
22  Kim Bartels & Silke Bartels Duitsland
22  Holger Eissing & Birgit Tomesch Duitsland
22  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Duitsland
25  Detlef Krebs & Andrea Peters Duitsland

Round 3 (top 51)

26  Thorsten Berthold & Sabine Reuter (aka Schiffmann) Duitsland
26  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Duitsland
28  Michael Sipek & Susanne Sipek Duitsland
29  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Duitsland
30  Thomas Meintrup & Beate Meintrup Duitsland
31  Diethard Govekar & Kerstin Kunzmann Oostenrijk
31  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusland
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Duitsland
33  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Duitsland
33  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Duitsland
36  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Duitsland
36  Uwe Bodinet & Cornelia Bodinet Duitsland
38  Bernd Steines & Annette Bauer Duitsland
38  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Duitsland
38  Thomas Will & Sandra Will (aka Schulze) Duitsland
41  Roland Mayr & Annette Hühn Duitsland
42  Massimiliano Ciardi & Patrizia Discalzi Italië
42  Andreas Kindt & Anne Hinz Duitsland
44  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Duitsland
44  Hannu Kursu & Suvi Lukkari Finland
46  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Duitsland
46  Kai Schönherr & Silke Ludwig Duitsland
48  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Zwitserland
48  Volker Conrad & Cornelia Conrad Duitsland
48  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Duitsland
48  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Duitsland

Round 2 (top 80)

52  Axel Bauer & Silke Sowade Duitsland
53  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Finland
53  Josep Maria Poza & Celia Sansano Spanje
55  Klaus Meng & Gabriele Kunau Duitsland
55  Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
57  Mario Müller & Michaela Frahm Duitsland
58  Gordan Bedenikovic & Susanne Krieger Duitsland
58  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Duitsland
58  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rusland
58  Marco Masini & Sabine Masini Duitsland
62  Thomas Busta & Manuela Busta Duitsland
62  Ralf Rösch & Nursen Rösch Duitsland
64  Juri Henning & Iris Pernat Duitsland
64  Ulf Nagel & Doris Nagel Duitsland
64  Holger Wenzel & Monika Schmitt Duitsland
67  Markus Eggert & Angela Josteit Duitsland
67  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Duitsland
67  Dirk Rapröger & Claudia Thies Duitsland
70  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
70  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusland
70  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
70  Thomas Resch & Susanne Schade Duitsland
74  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Duitsland
74  Volker Stoermer & Sandra Stoermer Duitsland
76  Michael Borchardt & Anita Borchardt Duitsland
77  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Duitsland
77  Bernhard Hoff & Angela Hoff Duitsland
79  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Duitsland
79  Ramen Sen & Fides Matzdorf Engeland

Round 1 (top 99)

81  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Duitsland
82  Kai Hildebrandt & Anke Tiedemann Duitsland
82  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Oostenrijk
84  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Letland
84  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Duitsland
84  Reinhard Wasmund & Yvonne Henze-hentzschel Duitsland
87  Bernhard Starz & Barbara Starz Duitsland
88  Steffan Vogel & Ute Retzlaff Duitsland
89  Mario Weidner & Susanne Weidner Duitsland
89  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Duitsland
91  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Duitsland
92  Michel Müller & Elke Rüffler Duitsland
93  Helmut Harrer & Alexandra Braun Duitsland
94  Sven Karsten & Claudia Karsten Duitsland
94  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Duitsland
96  Reelf Gerdes & Mirja Locnikar Duitsland
96  Ulrich Scherb & Petra Walliser Oostenrijk
98  Marko Holopainen & Ritva Holopainen Finland
98  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}