Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior I Latin zaterdag 22 maart 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

36th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 21 maart 2008

IDSF Senior I Latin zaterdag 22 maart 2008

Finale

1  Michael Sawang & Claudia Sawang Duitsland
2  Georg Bröker & Susanne Schantora Duitsland
3  Petri Jarvinen & Ulla Jarvinen Finland
4  Bernd Lachenmaier & Sibille Vinzens Duitsland
5  Markus Volker & Wilhelma Wolff Duitsland
6  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Markus Grebe & Stephanie Grebe (aka Schikora) Duitsland
8  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Duitsland
9  Andreas Krause & Karin Saleina Duitsland
10  Lutz Niebank & Michaela Niebank Duitsland
11  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
11  Frederic Saxe & Valerie Weijts België

Kwart-Finale

13  Jörg Heberer & Alexandra Heberer Duitsland
14  Eugen Gal & Eva Hamann Duitsland
14  Mike Heirich & Maren Mölleken Duitsland
14  Luc Vlieghe & Severine Bekaert België
17  Oliver Beetz & Tina Zettelmeier Duitsland
18  Patrick Fargier & Brigitte Fargier Frankrijk
19  Harald Dormann & Anja Dormann Duitsland
19  Martin Saebi & Anita Gruschka Duitsland
21  Agostino Coro & Maria Maiorano België
22  Georg Fleischer & Annabel Mak Duitsland
22  Harald Gritzner & Eva Gritzner Duitsland
24  Harald Haibl & Barbara Reeh Duitsland

Round 2 (top 36)

25  Uwe Möller & Elke Stoltze Duitsland
26  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusland
27  Oliver Defren & Gaby Defren Duitsland
27  Arkadiusz Zajac & Karina Zajac Polen
29  Robert Zbrzezny & Jolanta Zbrzezna Polen
30  Holger Bernien & Sylvia Bernien Duitsland
31  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Duitsland
31  Frank Siegert & Cornelia Schicke Duitsland
31  Robert Soencksen & Silvia Soencksen Duitsland
34  Helmut Harrer & Alexandra Braun Duitsland
34  Ramen Sen & Fides Matzdorf Engeland
36  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Duitsland

Round 1 (top 45)

37  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Duitsland
38  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Duitsland
38  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rusland
40  Peter Duschek & Gudrun Duschek Duitsland
40  Egon Pircher & Lydia Pircher Oostenrijk
42  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Letland
43  Frank Kleine & Kerstin Kleine Duitsland
44  Karl Kopf & Margit Alam Oostenrijk
45  Alain Rastelli & Michelle Rastelli Frankrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}