Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior II Standard vrijdag 21 maart 2008
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

36th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 21 maart 2008

IDSF Senior II Standard vrijdag 21 maart 2008

Finale

1  Bernd Kiefer & Monika Kiefer Duitsland
2  Bernd Farwick & Petra Voosholz Duitsland
3  Michael Lindner & Beate Lindner Duitsland
4  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Duitsland
5  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Duitsland
6  Jari Redsven & Anne Redsven Finland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Duitsland
8  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Duitsland
8  Norbert Schade & Arne Marina Schade Duitsland
10  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Duitsland
10  Roland Taron & Siegrun Taron Duitsland
12  Holger Kohlschmidt & Sabine Kohlschmidt Duitsland
13  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Duitsland

Kwart-Finale

14  Jouko Leppala & Helja Leppala Finland
14  Anton Novak & Susanna Novak Oostenrijk
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Oostenrijk
17  Rainer Quenzel & Astrid Quenzel Duitsland
17  Michael Wierzbicki & Grazyna Wierzbicki Duitsland
19  Ivone Donello & Daniela Pupin Italië
20  Georg Mertens & Mariele Wedam Duitsland
21  Karl-Heinz Reimann & Vera Krewerth Duitsland
21  Wilfried Seidel & Annette Seidel Duitsland
23  Michel Heggen & Tonny Heggen België
23  Manfred Otto & Andrea Otto Duitsland

Round 3 (top 48)

25  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Duitsland
25  Jorg Stoffels & Karin Stoffels Duitsland
27  Peter Fischer & Regina Fischer Duitsland
27  Rainer Grasmaier & Christine Hiller Duitsland
27  Hannu Kursu & Suvi Lukkari Finland
30  Bohumil Cech & Pavla Cech Tsjechië
30  Manfred Haerer & Birgit Haerer Duitsland
32  Jiri Plsek & Jana Plskova Tsjechië
33  Erland Feigenbutz & Mania Feigenbutz Duitsland
33  Horst Otto & Gabriele Otto (aka Junck) Duitsland
35  Hansjörg Spiecker & Petra Carstensen Duitsland
35  Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
37  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Duitsland
37  Theodor Rulofs & Eva Rulofs Oostenrijk
39  Michele Menniello & Cinzia Todini Italië
39  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Finland
41  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Duitsland
41  Markus Eggert & Angela Nielandt (aka Josteit) Duitsland
41  Manfred Kerschner & Monica Kügler Oostenrijk
41  Dario Vignando & Sandra Bomben Italië
45  Erich Tremetzberger & Eva-maria Tremetzberger Oostenrijk
46  Thomas Fiege & Sigrid Fiege Duitsland
47  Frank Roscher & Kerstin Roscher Duitsland
48  Thomas Dose & Marlis Dose Duitsland

Round 2 (top 81)

49  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Duitsland
49  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Duitsland
51  Ralf Bode & Mechthild Bode Duitsland
51  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Duitsland
51  Wolfgang Dieter Schmitt & Angelika Schmitt Duitsland
54  Jörg Monse & Beate Monse Duitsland
54  Volkert Wanner & Franziska Baumgarten Duitsland
56  Detlev Kox & Martina Ehrhardt Duitsland
56  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Oostenrijk
56  Rainer Rasper & Judith Rasper Duitsland
56  Ralf Rösch & Nursen Rösch Duitsland
56  Erik Winkler & Bettina Winkler Duitsland
61  Dieter Behnke & Gabi Tasler Duitsland
61  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Duitsland
61  Berthold Kröger & Astrid Kröger Duitsland
64  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Duitsland
64  Tilo Kaiser & Kerstin Kaiser Duitsland
64  Hans Jürgen Klatt & Susanne Klatt Duitsland
64  Hilmar Schlager & Sylvia Schlager Duitsland
68  Stephan Laue & Marion Laue Duitsland
69  Hans-Peter Mehlau & Ute Mehlau Duitsland
69  Ekkehard Neumann & Anette Neumann Duitsland
71  Giuseppe Iannazzi & Silvana Uzzoli Italië
71  Gerd Ohnesorge & Helma Ohnesorge Duitsland
71  Gerhard Winkler & Monika Winkler Duitsland
74  Wolfgang Wiese & Petra Wiese Duitsland
75  Karl Kunstfeld & Lilo Kunstfeld Duitsland
76  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Duitsland
76  Jurgen Sperwien & Manuela Sperwien Duitsland
76  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Duitsland
79  Jürgen Klein & Gabriele Klein Duitsland
79  Michel Müller & Elke Rüffler Duitsland
79  Jürgen Stahnke & Patricia Stahnke Duitsland

Round 1 (top 106)

82  Detlef Hildebrandt & Sabine Hildebrandt Duitsland
83  Steffen Blunck & Birgit Blunck Duitsland
83  Thomas Führt & Susanne Steffen (aka Führt) Duitsland
83  Volker Münch & Petra Münch Duitsland
86  Karl Hengl & Silvia Schernberger Oostenrijk
86  Hartmut Schlieker & Helma Schlieker Duitsland
88  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Duitsland
89  Michael Schneider & Monika Schneider Duitsland
89  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Duitsland
91  Olaf Geisler & Petra Geisler Duitsland
91  Leo Rein & Ursula Rein Duitsland
91  Günther Rossmann & Edith Barthold (aka Sander) Duitsland
91  Detlef Zinnendorf & Andrea Schlüter (aka Grünewald) Duitsland
95  Georg Haag & Michaela Haag Oostenrijk
95  Gunnar Wagner & Helga Biernoth Duitsland
97  Jürgen Seifert & Petra Mansbart Duitsland
98  Michael Tonko & Sylvia Tonko Duitsland
99  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Duitsland
100  Peter Kindler & Cornelia Kindler Duitsland
100  Ulrich Spreng & Ute Maria Heinz Duitsland
103  Bernd Dürre & Petra Dietrich (aka Lehmann ) Duitsland
103  Andreas Koczwara & Anne Koczwara Duitsland
105  Klaus Wendl & Ruth Wendl Oostenrijk
106  Günter Andersch & Mechthild Andersch-Gerber Duitsland
106  Günter Denk & Regina Graf Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}