Results from 36th Blue Band of the River Spree - Amateur C Standard vrijdag 21 maart 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

36th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 21 maart 2008

Amateur C Standard vrijdag 21 maart 2008

Finale

1  Rainer Pokoj & Ricarda Kissler Duitsland
2  Christian Spiegel & Carina Hassenewert Duitsland
3  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Oostenrijk
4  Alexander Höller & Elisabeth Margreiter Oostenrijk
5  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Duitsland
6  Andre Wichmann & Juliane Bagdasarjan Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Reinhard Müller & Annett Neumann Duitsland
7  Sebastian Rost & Anja Lohr Duitsland
7  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Duitsland
10  Fabian Völz & Christina Ulherr Duitsland
11  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Duitsland
11  Michael Sommerer & Miriam Lindner Duitsland
13  Maximilian Arlt & Sarah Gentzsch Duitsland
13  Stefan Gailer & Julia Mildenberger Duitsland

Kwart-Finale

15  Maximilian Paul & Sonja Richter Duitsland
15  Christoph Stelzer & Linn Frohse Duitsland
17  Daniel Mertens & Indra Wetzel Duitsland
18  Maurizio Bonura & Anna Bonura Duitsland
18  Sebastian Huth & Alexandra Oly Duitsland
18  Karsten Voigt & Nicole Biebig Duitsland
18  Philipp Wortmann & Julia Okatz Duitsland
22  Peter Schemel & Anja Werner Duitsland
23  Kushtrim Demolli & Sabrina Haase Duitsland
23  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Duitsland
25  Marco Baumann & Julia Roth Duitsland
26  Chris Krauser & Anne Albe Duitsland
27  Martin Hotzel & Linda Bleul Duitsland
27  Simon Zbikowski & Marina Gilfer Duitsland

Round 2 (top 52)

29  Klas Hatje & Gesa Ringe Duitsland
29  Tristan Helwig & Lilli Koch Duitsland
29  Waldemar Kleinschmidt & Marina Kleinschmidt Duitsland
29  Andreas Lemm & Janina Reinhardt Duitsland
33  Andreas Eppleé & Sandra Müller Harboe Duitsland
33  Markus Kränzel & Desiree Schöndeling Duitsland
33  Jan Max Reinhardt & Hauke Fenner Duitsland
33  Christian Roessler & Katharina Dombrowski Duitsland
37  Martin Just & Pia Kruger Duitsland
37  Axel Wittmann & Sonja Bahalwan Duitsland
39  Holger Boelitz & Anja Queißner Duitsland
39  Jens Hemmerling & Tanja Maske Duitsland
39  Jochen Luther & Janine Mühlmann Duitsland
42  Johannes Benedix & Jennifer Reers Duitsland
42  Christoph Dorber & Cathleen Haake Duitsland
44  Christoph Wendel & Sarah Engelbrecht Duitsland
45  Harald Gneiting & Elke Gneiting Duitsland
45  Robert Kromberg & Romy Becker Duitsland
45  Claudio Di Lorenzo & Anne Kisser Duitsland
45  Tobias Neugebauer & Erika Aretz (aka Neugebauer ) Duitsland
49  Mathias Buhrow & Manuela Rudolph Duitsland
50  Sebastian Gemmecke & Hanne Lucas Duitsland
50  Sebastian Wagner & Janina Everding Duitsland
52  Tim Ramke & Ramona Reich Duitsland

Round 1 (top 99)

53  Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Duitsland
53  Alexander Stang & Anna Gerich Duitsland
55  Marcus Buchel & Yvonne Seidel Duitsland
55  Thorsten Hambörger & Susanne Krummrei Duitsland
55  Sebastian Sennewald & Cornelia Kowtsch Duitsland
55  Marco Walz & Kay-yvonne Campe Duitsland
60  Andreas Koelen & Suzanne Koelen (aka Hofmiller) Duitsland
60  Florian Pickart & Katharina Lamp Duitsland
60  Johannes Prodinger & Monika Buchberger Oostenrijk
60  Alexander Schmalz & Ina Groß Duitsland
64  Fabian Becker & Vera Wackeren Duitsland
64  Thiemo Meyer & Sarah Engels Duitsland
64  Sven Overbeck & Christiane Rössner Duitsland
67  Matthias Gehre & Stefanie Schlegel Duitsland
67  Thomas Stark & Julia Hertel Duitsland
67  Daniel Wothe & Galina Konovalova Duitsland
70  Carsten Euler & Katharina Wilmsen Duitsland
70  Christoph Kämmerer & Andrea Koppers Duitsland
70  Thomas Keßler & Katrin Daniel Duitsland
70  Michael Kielburger & Verena Tophofen Duitsland
70  Manuel Maier & Dorothea Wolf Duitsland
70  Uwe Schnellrath & Brigitte Ulrichs Duitsland
70  Peter Schumann & Agnes Schumann Duitsland
77  Gerald Aigner & Melanie Aigner Oostenrijk
77  Claas Benner & Mareike Rösler (aka Gabriel) Duitsland
77  Corbinian Butz & Sabine Lonitz Duitsland
77  Thorsten Grigat & Meike Burian Duitsland
77  Thomas Metje & Constanze Fierenz Duitsland
82  Tom Henschel & Sandra Flierl Duitsland
82  Robert Liebers & Franziska Grube Duitsland
82  Marcus Meinhardt & Lena Flamm Duitsland
82  Christoph Preiss & Nadine Fischer Oostenrijk
82  Philipp Reichert & Julia Hoffmann Duitsland
87  Daniel Althoff & Madeleine Prell Duitsland
87  Tobias Euler & Sylvia Beckers Duitsland
87  Stefan Kos & Katharina Pils Duitsland
87  Lars Rattig & Andrea Schluter Duitsland
87  Rico Von Ziegler & Eileen Raschdorff Duitsland
92  Björn Lünert & Johanna Marten Duitsland
92  Uwe Wernz & Silke Bentzinger Duitsland
95  Sören Bankrath & Daniela Weber Duitsland
96  Sonke Haseloh & Sandra Meyrowitz Duitsland
96  Thomas Lorgi & Tina Lorgi Duitsland
96  Torsten Preissner & Carolin Euler Duitsland
96  Oliver Schweer & Liliya Azvolynska Duitsland
100  Sebastian Bigdon & Geraldine Kaiser Duitsland
100  Mario Illinger & Stephanie Stock Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}