Results from 36th Blue Band of the River Spree - Amateur B Latin zondag 23 maart 2008
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

36th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 21 maart 2008

Amateur B Latin zondag 23 maart 2008

Finale

1  Dimitriy Macrinici & Rosa Schuler Duitsland
2  Stefan Herzog & Cornelia Kreuter Oostenrijk
3  Michael Urban & Laura Kohout Duitsland
4  Bernhard Gschwandtner & Anita Pohl Oostenrijk
5  Eduard Kremen & Elena Kremen (aka Kementschutskaja ) Duitsland
6  Raphael Gross & Sabrina Letzel Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Felix Kostyrok & Stephanie Abraham Duitsland
8  Oliver Esser & Eugenia Diarra Duitsland
9  Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Oostenrijk
10  Thomas Müllner & Maria Grosslercher Oostenrijk
11  Jan Phillip Dethloff & Anna Schulze Duitsland
12  Daniel Schwingenheuer & Katharina Sattelmeier Duitsland

Kwart-Finale

13  Christian Spiegel & Carina Hassenewert Duitsland
14  Markus Postera & Isabelle Ciomber Duitsland
15  Frederik Kaul & Carina Noack Duitsland
15  David Steindl & Katharina Grabitzer Duitsland
17  Erwin Acs & Sabrina Kolb Duitsland
17  Marc Benjamin Fellbusch & Anna Schnekker Duitsland
19  Simon Zbikowski & Marina Gilfer Duitsland
20  Alexsander Hildebrandt & Tatjana Eichler Duitsland
20  Christian Spiegl & Anna Vokhmyakova Duitsland
22  Larsole Rühmann & Juliane Schulze Duitsland
23  Johannes Wetscher & Alexandra von Jagemann Duitsland

Round 3 (top 36)

24  Jan Neumann & Ulrike Mittermeier Duitsland
24  Christian Schlüer & Daniela Mitter Duitsland
26  Markus Caspers & Daria Knopp Duitsland
26  Stefan Epping & Ines Behrendt Duitsland
28  Eduard Kats & Rebecca Schone Duitsland
28  Carl-christoph Müller & Nadine Drawert Duitsland
28  Alexander Stang & Anna Gerich Duitsland
31  Stefan Woisin & Nadine Scheitz Duitsland
32  Finn-hendrik Schmidt & Veronika Heinz Duitsland
33  Christian Prohaska & Blanca Penner Duitsland
34  Björn Wiechmann & Jasmin Kaca Duitsland
35  Serge Dagilew & Kristina Kasanzev Duitsland
36  Deniz Atamann & Marika Baur Duitsland

Round 2 (top 58)

37  Philipp Brusendorf & Nina Kozubski Duitsland
37  Boris Golubovic & Hannah Busch Duitsland
37  Ralf Lambertz & Saskia Sparke Duitsland
37  Niko Maier & Franziska Lefeber Duitsland
37  Torsten Schmidt-schauerte & Mareike Müller Duitsland
42  Michael Kirsebauer & Lisa Kirsebauer Duitsland
42  Gerald Kunzmann & Leonie Holzinger Duitsland
44  Christian Paschek & Sonja Schlosser Duitsland
44  Michael Schwarze & Kathrin Wachshofer Duitsland
46  Stefan Sixt & Christiane Schopf Oostenrijk
47  Gleb Belov & Felicitas Timmler Duitsland
47  Matthias Schilling & Desiree Mate Duitsland
49  Robert Kovas & Svenja Dürr Duitsland
49  Reinhard Müller & Annett Neumann Duitsland
51  Igor Akalowski & Jessica Weiske Duitsland
51  Marco Klapötke & Anne Steinmann Duitsland
51  Andreas Simon & Karolin Knost Duitsland
51  Eike Wenzel & Nadine Munch Duitsland
55  Torsten Drewes & Johanna Voß Duitsland
56  Jobst Stegmann & Imke Teuchert Duitsland
57  Florian Rüttinger & Khira Heier Duitsland
58  Marc Niwolik & Sabrina Torke Duitsland

Round 1 (top 114)

59  Sebastian Foppe & Tatjana Berg Duitsland
59  Mark Geppert & Andrea Matthies Duitsland
59  Axel Wittmann & Sonja Bahalwan Duitsland
59  Martin Wolf & Karin Waldinger Duitsland
63  Li Ai & Anna Byelgorodska Duitsland
63  Tobias Fischer & Martina Diemann Duitsland
63  Sascha Timmen & Ann-christin Lautz Duitsland
66  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Duitsland
66  Karsten Voigt & Nicole Biebig Duitsland
68  Björn Clausen & Linda Bernau Duitsland
68  Max Forster & Angie-luise Jordan Duitsland
68  Mathias Morzek & Juliane Volke Duitsland
68  Denis Weber & Nadin Weber Duitsland
72  Andre Bartol & Michelle Ohlendorf Duitsland
72  Maximilian Horst & Katrin Horst Duitsland
72  Timo Pagel & Sabrina Jagow Duitsland
75  Martin Bewersdorf & Julia Michelsen Duitsland
75  Dirk Ladenstein & Jennifer Klute Duitsland
75  Christoph Preiss & Nadine Fischer Oostenrijk
75  David Schoen & Christina Von Nordheim Duitsland
75  Stefan Trubswetter & Daniela Hoffmann Duitsland
75  Florian Zimmer & Julia Bach Duitsland
81  Forian Habison & Manuela Szihn Oostenrijk
81  Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Duitsland
81  Bjorn Semmrich & Nicole Nagelschmidt Duitsland
81  Alexander Willesch & Daniela Corbett Duitsland
85  Tobias Lehmann & Beatrice Arndt Duitsland
86  Kevin Holzhüter & Olga Schweizer Duitsland
86  Stefan Joeres & Vanessa Meier Duitsland
86  Johannes Sitnikow & Evgeniya Krantvays Duitsland
89  Christian Holle & Janina Harms (aka Bach) Duitsland
89  Marcus Korndorfer & Rebecca Reichards Duitsland
89  Manuel Maier & Dorothea Wolf Duitsland
92  Kai Griesbacher & Margit Lammel Duitsland
92  Christian Koop & Janina Hartmann Duitsland
92  Patrick Löhr & Ilka Reinhardt Duitsland
92  Michael Prigozin & Kerstin Pötzsch Duitsland
92  Benjamin Schröder & Stephanie Liebig Duitsland
97  Alexander Von Biberstein & Saskia Stark Duitsland
97  Marcel Halwass & Anja Koltermann Duitsland
97  Stefan Holz & Kendra Zejer Duitsland
97  Jörg Hendrik Kappes & Susanne Jung Duitsland
97  Stefan Saling & Brigitte Veselka Duitsland
102  Florian Wolff & Franziska Wolff Duitsland
103  Moritz Frommolt & Ilka Paulß Duitsland
103  Michael Neuss & Stephanie Namyslo Duitsland
105  Torben Franz & Inga Dietz Duitsland
105  Mike Schmiedel & Anna Figiel Duitsland
107  Sebastian Hackl & Manuela Veriho Duitsland
107  Patrick Kehren & Daniela Klaumunzer Duitsland
107  Thomas Schmid & Marion Seidl Duitsland
110  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
111  Marco Blickensdorf & Franziska Dempe Duitsland
111  Marco Brüser & Christine Tovar Duitsland
111  Chris Krauser & Anne Albe Duitsland
114  Robert Kinnl & Teresa Kästenbauer Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}