Results from 35th Blue Band of the River Spree - Amateur A Latin zondag 8 april 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

35th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 6 april 2007

Amateur A Latin zondag 8 april 2007

Finale

1  Denis Tyagunov & Denise Herber Duitsland
2  Alexandr Chudin & Kssenija Krasnitzkaja Duitsland
3  Christoph Wallner & Ramona Vermöhlen Duitsland
4  Pascal Reymann & Lorena Meli Duitsland
5  Marius Eckert & Franziska Freyer Duitsland
6  Jan-erik Michelsen & Freia Schwertfeger Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Duitsland
8  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Duitsland
9  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Duitsland
10  Christian Büning & Natalya Kudryavtseva Duitsland
10  Dmitrij Margowzew & Alessja Sapadenskaja Duitsland
12  Zsolt Raczpali & Nicola Niesl Duitsland

Kwart-Finale

13  Marcel Golling & Vera Bataklieva Duitsland
14  Andre Wichmann & Juliane Bagdasarjan Duitsland
15  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Duitsland
18  Maximilian Dommermuth & Hannah Kleinhans Duitsland
18  Björn Friedrich & Karina Schmidt Duitsland
18  Andreas Jessen & Fabiola Strelow Duitsland
19  Jan Lingemann & Kristina Podszus Duitsland
21  Viktor Schleining & Teona Kavzharadze Duitsland
21  Jacky Tabone & Maren Sophia Rost Duitsland
22  Sebastian Görtz & Alena Babina Duitsland
24  Julian Renpenning & Katharina Dams Duitsland
24  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland

Round 2 (top 48)

27  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
27  Thibault Denis & Franziska Vosseler Duitsland
27  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Duitsland
31  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Duitsland
31  Jan Knoll & Julia Herschel Duitsland
31  Markus Kohler & Vanessa Ambacher Duitsland
31  Walter Wolf & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Duitsland
32  Felix Keller & Anne Wienhold Duitsland
33  Dominik Gleisl & Elena Tykhonova Duitsland
36  Frank Puchta & Melanie Hoppe Duitsland
36  Michael Strasser & Natalie Fellner Duitsland
36  Danylo Syednov & Kristina Kowaljow Duitsland
37  Robert Kranz & Maria Hirnich Duitsland
38  Andre Radon & Marina Ederer Duitsland
39  Mike-etienne Heinrich & Isabel Gundlach Duitsland
41  Rafael Jucha & Andrea Kleist Duitsland
41  Maximilian Scheuermann & Carolin Drescher Duitsland
42  Peter Chen & Ursula Robl Oostenrijk
44  Vitalis Steiner & Inna Klein (aka Schneider ) Duitsland
44  Daniel Tenhagen & Andrea Doeven Duitsland
48  Noel Borchardt & Loredana Cosenza Duitsland
48  Peter Brunzel & Janina Wrede Duitsland
48  Dimitrios Nicolos & Jacqueline Jania Duitsland
48  Sebastian Stölmacker & Marina Forster Duitsland

Round 1 (top 92)

50  Martin Hartmann & Christina Hannappel Duitsland
50  Tobias Kugellis & Raffaela Kruse Duitsland
51  Christian Pohl & Luise Gantenbein Duitsland
57  David Gessert & Nadine Thierfelder Duitsland
57  Georg Jansen & Maria Blockus Duitsland
57  Leroy Martin & Anna Vogel Duitsland
57  Sebastian Meyer & Susann Jehnichen Duitsland
57  Lutz Niebank & Michaela Niebank Duitsland
57  Markus Oehlerich & Bettina Seidl Duitsland
62  Tobias Blödner & Anja Rudat Duitsland
62  Giuseppe Gangemi & Daniela Simon Duitsland
62  Sven Jastrow & Antje Beckmann Duitsland
62  Alexander Ryltsev & Irina Weigel Duitsland
62  Christian Spiekermann & Stefanie Hilbert Duitsland
64  Adrian Obladen & Nadine Oeser Duitsland
64  Christian Platz & Anja Pritzsche Duitsland
68  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Duitsland
68  Bjorn Paffen & Laura Giustiniano Duitsland
68  Hendrik Rottlander & Larissa Puhlmann Duitsland
68  Enrico Tschöpel & Annika Siems Duitsland
69  Jan Ehlers & Melanie Ehlers (aka Fromme) Duitsland
70  Bjorn Wachsmuth & Natascha Wachsmuth Duitsland
71  Florian El-amir & Patricia Müller Duitsland
72  Oscar Zach & Astrid Drexler Duitsland
73  Johannes Faber & Kerstin Poppe Duitsland
75  Mathias Arnhold & Anne Pawlas Duitsland
75  Maxim Vassilev & Ekaterina Garbina Duitsland
79  Kai Arnold & Teresa Tyll Duitsland
79  Henning Badrow & Anne Knorr Duitsland
79  Christopher Buchmann & Wiebke Schlabohm Duitsland
79  Andreas Saemann & Anja Koch Duitsland
84  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Duitsland
84  Frank Drenda & Vicky Brückner Duitsland
84  Sven Steffen Gehring & Stefanie Balschukat Duitsland
84  Rene Herrmann & Inga Meyer Duitsland
84  Benjamin Kirschner & Irina Romm Duitsland
85  Patrick Domburg & Nadine Domburg Duitsland
86  Steven Krzenciessa & Sabrina Hartwich Duitsland
91  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Duitsland
91  Mike Heirich & Maren Mölleken Duitsland
91  Sven Langer & Julia Boegel Duitsland
91  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Duitsland
91  Manuel Schuchardt & Vanessa Grunwitz Duitsland
92  John Alberts & Leefke Weichselbaum Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}