Results from 35th Blue Band of the River Spree - Adult II A Standard zaterdag 7 april 2007
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

35th Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 6 april 2007

Adult II A Standard zaterdag 7 april 2007

Finale

1  Norbert Heusel & Kessrin Gevert Duitsland
2  Martin Reinecke & Isabel Möller Duitsland
3  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Duitsland
4  Lars Olav Harnisch & Ina Zemmrich Duitsland
5  Heiko Schwerin & Bente Paasch Duitsland
6  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Philipp Caffier & Rena Kohinata Duitsland
7  Daniel Strauss & Martina Pfeiffer Duitsland
9  Marco Klapötke & Anne Steinmann Duitsland
9  Christian Neher & Tatiana Windbühl Duitsland
11  Thorsten Berthold & Sabine Reuter (aka Schiffmann) Duitsland
11  Gunnar Zidella & Karin Oberleiter Duitsland
13  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
14  Alexander Horn & Nicole Gräf Duitsland

Kwart-Finale

15  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Duitsland
16  Stefan Hellmann & Andrea Hellmann Duitsland
17  Raimond Creusen & Nicol Erens Duitsland
17  Kai Fischer & Silvia Gorlach Duitsland
19  Lukas Krebser & Corinne Michel Zwitserland
20  Peter Chen & Ursula Robl Oostenrijk
20  Nick Gul & Alona Pogouliaeva Duitsland
20  Armin Hirt & Denise Hirt Duitsland
23  Sebastian Christoph & Daniela Gand Duitsland
23  Ronald Kühn & Beate Fricke Duitsland
25  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Duitsland

Round 1 (top 50)

26  Gunther Klich & Svenja Klich Duitsland
26  Jens Hendrik Siebert & Sabina Marina Cremerius Duitsland
28  Sascha Tafelski & Anja Kruse Duitsland
29  Stephan Kramer & Katarzyna Wasilczuk Duitsland
29  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Duitsland
31  Sascha Linden & Nadja Linden Duitsland
31  Timo Ruhrmann & Irina Gotlibovych Duitsland
31  Stefan Trippler & Dana Poeplau Duitsland
31  Stefan Ulrich & Nadine Brunsendorf Duitsland
35  Dennis Frisch & Christiane Lang Duitsland
35  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Duitsland
37  Christian H Hoffmann & Heike Lorenz Duitsland
37  Sascha Zehrfuss & Anne-christina Zehrfuss (aka Fischer) Duitsland
39  Erwin Hämmerle & Andrea Swoboda Duitsland
40  Achim Meuser & Petra Meuser Duitsland
40  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Duitsland
42  Andreas Brockop & Miriam Stanko Duitsland
42  Roman Pulz & Antje Faust Duitsland
42  Detlef Tramsen & Birgit Tramsen (aka Eckstein) Duitsland
42  Burkhard Wagener & Julia Knappe Duitsland
46  Markus Kröller & Katja Liebig Duitsland
47  Andreas Traut & Loreen Kalesse Duitsland
48  Nils Wassmann & Bianca Lehmkuhl Duitsland
49  Alexander Lind & Nicola Hugel Duitsland
50  Tillmann Weisser & Bettina Uebe Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}