Results from 2nd King's Cup 2011 - WDSF International Open Standard zaterdag 6 augustus 2011
Check hoe advertise your product bij ons

2nd King's Cup 2011
Thailand - Bangkok zondag 7 augustus 2011

WDSF International Open Standard zaterdag 6 augustus 2011

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
3  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
4  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italië
5  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgarije
6  Csaba László & Anna Mikes Hongarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [12] Yuri Soldatov & Ekaterina Kirillova Rusland
8  [7] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rusland
9  [6] Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
9  [6] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rusland
11  [4] Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australië
12  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusland

Kwart-Finale

13  [31] Zhao Peng & Wang Qi China
14  [22] Chen Long & Wang Xujing China
15  [14] Wang Likai & Zhao Ling Yi China
16  [10] Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
17  [8] Apichai Prumboon & Pakaorn Kuytuan Thailand
17  [8] Georgy Tretiakov & Alyona Sentyabreva Oezbekistan
19  [5] Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japan
20  [4] Wu Hongbo & Yin Si Jun China
20  [4] Izzat Rajabov & Zoya Boldova Oezbekistan
22  [3] Vilen Solodky & Svetlana Rakhmankulova Kazachstan
22  [3] Filipp Yaganov & Veronika Kan Oezbekistan
24  [2] Jin Bo Sung & Lim Da Hye Zuid-Korea

Round 2 (top 36)

25  [39] Wang Qin & Zhang Yan Thailand
25  [39] Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Thailand
27  [26] Chaloemchai Kamonchtt & Kanjana Dissaman Thailand
28  [23] Atis Horthong & Chanikarn Kallayawanich Thailand
29  [11] Parithat Thaithale & Oraphan Phongkitkarun Thailand
30  [10] Chainuwat Saengkat & Sasiwan Nareusajayarn Thailand
31  [9] Mark Jason Gayon & Alexandra Blay Filipijnen
32  [6] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hong Kong
33  [5] Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filipijnen
34  [3] German Enriquez & Danella Publico Filipijnen
34  [3] Egor Remezov & Anastasiya Muhamadieva Oezbekistan
36  [2] Anthony Chua Wee Yee & Anita Tan Siow Fung Maleisië

Round 1 (top 58)

37  [22] Suthad Dudduem & Chanisara Pithanpuwakorn Thailand
38  [16] Edwin Bonus & Marian Camacho Filipijnen
39  [13] Suvitawat Hiransinsoonthorn & Benjaporn Hiransinsoonthorn Thailand
39  [13] Jing Hua Xu & Wing Ling Tseung Hong Kong
41  [8] Romel Reyes & Juliet Genio Amerika
42  [7] Elmer Fernando & May Ng Singapore
42  [7] Wan Man Ho Gordon & Ng Ka Hei Hong Kong
44  [6] Tan Duc Chu & Thi Hong Tam Nguyen Viet Nam
44  [6] Worawit Pradittakarn & Penpitchaya Manoppong Thailand
44  [6] Kritthawit Satthachai & Wasinee Piti Thailand
47  [4] Do Hoang Anh & Nguyen Ngoc Diep Viet Nam
47  [4] Russell Lim Liang & Esther Foo Maleisië
49  [3] Chan Kwok Choi & Po Chun Lau Hong Kong
50  [2] Neung Tim Kong & Suk Fong Yu Hong Kong
51  [1] Nawamin Lerson & Chanida Sawangsri Thailand
51  [1] Ho Sum Yuen & Lok Wa Laura Leung Hong Kong
53  Jonathan Fam & Yin Ying Lee Maleisië
53  Lim Yee Loon & Lam Li En Maleisië
53  Peter Tan Choon Soon & Chen Foo Yoong Maleisië
53  Nguyen Ngoc Tu & Phan Thanh Huyen Viet Nam
53  Sorapop Yodchai & Rattiyaporn Soeyruk Thailand
53  Randell Lim Xiu Zhen & Cindy Chung Sin Yee Maleisië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}