Results from 2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard zaterdag 5 juni 2004
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette
Luxemburg - Esch/Alzette zaterdag 5 juni 2004

IDSF Senior Open Standard zaterdag 5 juni 2004

Finale

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italië
2  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rusland
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Italië
4  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Italië
5  Eric Voorn & Charlotte Voorn Nederland
6  Stefan Kolip & Inge Kolip Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Walter Valenta & Irmtraud Maurer Oostenrijk
8  Aldo Capitani & Michela Ferraris Italië
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Duitsland
10  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Zwitserland
11  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
12  Fred Lavin & Annette Lavin Duitsland
13  Andrea Petaccia & Stefania Sabini Italië

Kwart-Finale

14  Roland Holub & Eleonore Holub (aka Gerl) Oostenrijk
15  Jürgen Beck & Martina Ball Duitsland
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Oostenrijk
17  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Duitsland
18  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Duitsland
19  Uwe Timrott & Isolde Förtsch Duitsland
20  Pascal Bey & Mercedes Bey Frankrijk
21  Ronny Romijn & Anne Romijn Nederland
22  Martin Braun & Betina Eichmüller (aka Braun) Duitsland
23  Michel Heggen & Tonny Heggen België
24  Frans Seij & Boukje Seij Nederland

Round 2 (top 36)

25  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Duitsland
25  Richard Funnell & Jenny Funnell Engeland
25  Gunther Nagel & Antje Nagel Duitsland
28  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Duitsland
29  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Nederland
30  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Frankrijk
31  Rudiger Seeger & Beatrix Lilienthal Duitsland
32  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Duitsland
33  Christian Hoffmann & Martine Hoffmann Frankrijk
33  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Duitsland
35  Philippe Valade & Sylvie Van Mullem Frankrijk
36  Werner Theis & Marianne Theis Duitsland

Round 1 (top 50)

37  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Duitsland
38  Gunther Müller & Petra Wagner Duitsland
39  Daniel Kössler & Angela Kössler Oostenrijk
40  Josef Feltes & Petra Feltes Duitsland
41  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Duitsland
42  Gerd Breinig & Sabine Rupp Duitsland
43  Wolfgang Richter & Cornelia Richter Duitsland
44  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Duitsland
45  Wolfgang Wedam & Regina Krol Duitsland
46  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Duitsland
47  Günther Lutz & Monika Lutz Duitsland
47  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Duitsland
47  Fon Van De Riet & Marga Van De Riet Nederland
50  Claude Bonneau & Jeanine Bonneau Frankrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}