Results from 23. German Open Championships - Youth Standard donderdag 20 augustus 2009
Check hoe advertise your product bij ons

23. German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 18 augustus 2009

Youth Standard donderdag 20 augustus 2009

Finale

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
2  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
3  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
4  Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rusland
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
6  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusland
7  Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Byelorussia
9  Dariusz Mycka & Hanna Zudziewicz Polen
10  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Letland
11  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonië
11  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
13  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonië

Kwart-Finale

14  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
15  Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Italië
16  Maurizio Benenato Cono & Svetlana Kostenko Italië
16  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
18  Benjamin Calkar & Signe Busk Denemarken
18  Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen
18  Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Estonië
21  Karlis Treijs & Veronika Dedjajeva Letland
22  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
22  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Rusland
24  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Letland
25  Salvio Tubelli & Carmen Palma Italië

Round 3 (top 49)

26  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraïne
27  Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldavië
27  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland
27  Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Moldavië
30  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Italië
31  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Italië
31  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Rusland
31  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
34  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Lithouwen
34  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rusland
34  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
37  Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rusland
37  Maxim Sosunov & Viktoriya Iuleva Duitsland
39  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusland
40  Roberto Noschese & Luisa Improda Italië
41  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Lithouwen
41  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
41  Denis Vieru & Lada Honcharenko Moldavië
44  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
44  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
46  Valeri Wolf & Ksenia Makhortova Duitsland
47  Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel China
48  Li Zhao-lin & Yang Lin China
49  Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Byelorussia

Round 2 (top 96)

50  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Italië
50  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldavië
50  Rami Schehimi & Lilli Hils Duitsland
53  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
53  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
53  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
53  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Lithouwen
57  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
57  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland
57  Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Polen
57  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonië
61  Andrey Akhmetshin & Jurga Gustaite Lithouwen
61  Jan Borecki & Anna Khrycheva Polen
63  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
63  Rafal Kijek & Nicole Krawczyk Polen
63  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusland
63  Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken
63  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Duitsland
68  Ludek Horeni & Veronika Volkova Tsjechië
68  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Denemarken
68  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
71  Vladimir Capcelea & Marina Pinzaru Moldavië
71  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
71  Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Polen
74  Aleksandr Klimkin & Yana Yakubova Rusland
74  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusland
76  Matteo Basili & Debora Mobili Italië
76  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Tsjechië
76  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Engeland
79  Calin Rusnac & Andreea Hogea Roemenië
80  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finland
80  Stanislav Kestel & Virginie Primeau Canada
80  Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië
80  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
84  Istvan Bencze & Katinka Szasz Roemenië
84  Rosario Ciranni & Francesca Fanisio Italië
84  Timofey Kulikov & Olga Gandembul Rusland
84  Kristaps Melko & Inara Eline Balina Letland
84  Rares Moldovan & Andra Galben Roemenië
89  Boris Basin & Elizaveta Monikaynen Rusland
90  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
91  Vladimir Zubov & Evgeniya Bystrova Rusland
92  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Estonië
93  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Rusland
94  Enrico Agovino & Annalisa Buono Italië
94  Henry Puusepp & Laura Puusepp Estonië
96  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusland

Round 1 (top 169)

97  Vit Domorad & Tereza Ripova Tsjechië
97  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
97  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tsjechië
100  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Italië
100  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
100  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Duitsland
100  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Duitsland
104  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Duitsland
105  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Duitsland
105  Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polen
107  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Duitsland
107  Nikita Maksimov & Polina Pavlova Rusland
109  Sergey Litvinov & Yaroslava Sokolova Rusland
109  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Italië
109  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Lithouwen
109  Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finland
113  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
114  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Duitsland
114  Mihai Marius Gherasim & Gratiela Terlai Roemenië
114  Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusland
117  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Rusland
118  Salvo Gianino & Erika Rocca Italië
118  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Tsjechië
120  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
120  Artur Martea & Iulia Celpan Moldavië
120  Filippo Vitale & Vanessa Rinaldi Italië
123  Mattia Parente & Francesca Sperduti Italië
124  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Oostenrijk
125  Iacopo Barsottini & Simona Campani Italië
125  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Roemenië
127  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusland
127  Andronache Andrei Ichim & Teodora Dragus Roemenië
127  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Duitsland
127  Christopher Wilson & Victoria Ngau Australië
131  Egor Potapov & Valeria Koroleva Rusland
132  Roberts Zageris & Nadina Rode Letland
133  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Duitsland
133  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Rusland
135  Dario Bonomo & Marzia Parente Italië
135  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japan
137  Michael Azimov & Maria Azimov Israël
137  Tuomas Jylhä & Sofia Mäki Ontto Finland
137  Ali Khassan & Aleksandra Bondareva Kazachstan
137  Vladislav Kibasov & Svetlana Karpova Rusland
141  Richard Gruber & Irina Awick Duitsland
141  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Roemenië
143  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Letland
143  Pelle Nielsen & Emma Ginge Denemarken
145  Sami Similä & Iina Elo Finland
145  Oliver Steirl & Natalie Didyk Duitsland
147  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
147  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Duitsland
147  Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusland
150  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Duitsland
150  Artem Lebedev & Lyudmila Stolyarchuk Ukraïne
150  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
153  Marcel Wagner & Denise Egenolf Duitsland
154  Niv Mizrahi & Michal Malul Israël
155  Andre Branco & Elisa Thomé Portugal
155  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
155  Johannes Lautenschlager & Laura Feuerer Duitsland
158  Erik Benicke & Theresa Taube Duitsland
158  Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk Polen
158  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugal
161  Joao Costa & Ines Pereira Portugal
161  Marc Sala & Irina Arnau Spanje
161  Yulian Sivak & Marina Pereyaslova Ukraïne
161  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Duitsland
161  Wu Yong Zhe & Meng Yuan Wang China
166  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir IJsland
166  Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Denemarken
166  Joao Lima & Ana Santana Portugal
166  Andreas Stanggren & Teddie Holm Zweden
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}