Results from 23. German Open Championships - Youth Standard donderdag 20 augustus 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

23. German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 18 augustus 2009

Youth Standard donderdag 20 augustus 2009

Finale

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
2  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
3  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
4  Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rusland
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
6  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusland
7  Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Byelorussia
9  Dariusz Mycka & Hanna Zudziewicz Polen
10  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Letland
11  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonië
11  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
13  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonië

Kwart-Finale

14  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
15  Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Italië
16  Maurizio Benenato Cono & Svetlana Kostenko Italië
16  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
18  Benjamin Calkar & Signe Busk Denemarken
18  Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen
18  Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Estonië
21  Karlis Treijs & Veronika Dedjajeva Letland
22  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
22  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Rusland
24  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Letland
25  Salvio Tubelli & Carmen Palma Italië

Round 3 (top 49)

26  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraïne
27  Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldavië
27  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland
27  Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Moldavië
30  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Italië
31  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Italië
31  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Rusland
31  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
34  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Lithouwen
34  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rusland
34  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
37  Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rusland
37  Maxim Sosunov & Viktoriya Iuleva Duitsland
39  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusland
40  Roberto Noschese & Luisa Improda Italië
41  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Lithouwen
41  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
41  Denis Vieru & Lada Honcharenko Moldavië
44  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
44  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
46  Valeri Wolf & Ksenia Makhortova Duitsland
47  Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel China
48  Li Zhao-lin & Yang Lin China
49  Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Byelorussia

Round 2 (top 96)

50  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Italië
50  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldavië
50  Rami Schehimi & Lilli Hils Duitsland
53  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
53  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
53  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
53  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Lithouwen
57  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
57  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland
57  Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Polen
57  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonië
61  Andrey Akhmetshin & Jurga Gustaite Lithouwen
61  Jan Borecki & Anna Khrycheva Polen
63  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
63  Rafal Kijek & Nicole Krawczyk Polen
63  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusland
63  Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken
63  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Duitsland
68  Ludek Horeni & Veronika Volkova Tsjechië
68  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Denemarken
68  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
71  Vladimir Capcelea & Marina Pinzaru Moldavië
71  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
71  Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Polen
74  Aleksandr Klimkin & Yana Yakubova Rusland
74  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusland
76  Matteo Basili & Debora Mobili Italië
76  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Tsjechië
76  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Engeland
79  Calin Rusnac & Andreea Hogea Roemenië
80  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finland
80  Stanislav Kestel & Virginie Primeau Canada
80  Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië
80  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
84  Istvan Bencze & Katinka Szasz Roemenië
84  Rosario Ciranni & Francesca Fanisio Italië
84  Timofey Kulikov & Olga Gandembul Rusland
84  Kristaps Melko & Inara Eline Balina Letland
84  Rares Moldovan & Andra Galben Roemenië
89  Boris Basin & Elizaveta Monikaynen Rusland
90  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
91  Vladimir Zubov & Evgeniya Bystrova Rusland
92  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Estonië
93  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Rusland
94  Enrico Agovino & Annalisa Buono Italië
94  Henry Puusepp & Laura Puusepp Estonië
96  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusland

Round 1 (top 169)

97  Vit Domorad & Tereza Ripova Tsjechië
97  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
97  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tsjechië
100  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Italië
100  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
100  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Duitsland
100  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Duitsland
104  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Duitsland
105  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Duitsland
105  Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polen
107  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Duitsland
107  Nikita Maksimov & Polina Pavlova Rusland
109  Sergey Litvinov & Yaroslava Sokolova Rusland
109  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Italië
109  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Lithouwen
109  Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finland
113  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
114  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Duitsland
114  Mihai Marius Gherasim & Gratiela Terlai Roemenië
114  Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusland
117  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Rusland
118  Salvo Gianino & Erika Rocca Italië
118  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Tsjechië
120  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
120  Artur Martea & Iulia Celpan Moldavië
120  Filippo Vitale & Vanessa Rinaldi Italië
123  Mattia Parente & Francesca Sperduti Italië
124  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Oostenrijk
125  Iacopo Barsottini & Simona Campani Italië
125  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Roemenië
127  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusland
127  Andronache Andrei Ichim & Teodora Dragus Roemenië
127  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Duitsland
127  Christopher Wilson & Victoria Ngau Australië
131  Egor Potapov & Valeria Koroleva Rusland
132  Roberts Zageris & Nadina Rode Letland
133  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Duitsland
133  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Rusland
135  Dario Bonomo & Marzia Parente Italië
135  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japan
137  Michael Azimov & Maria Azimov Israël
137  Tuomas Jylhä & Sofia Mäki Ontto Finland
137  Ali Khassan & Aleksandra Bondareva Kazachstan
137  Vladislav Kibasov & Svetlana Karpova Rusland
141  Richard Gruber & Irina Awick Duitsland
141  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Roemenië
143  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Letland
143  Pelle Nielsen & Emma Ginge Denemarken
145  Sami Similä & Iina Elo Finland
145  Oliver Steirl & Natalie Didyk Duitsland
147  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
147  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Duitsland
147  Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusland
150  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Duitsland
150  Artem Lebedev & Lyudmila Stolyarchuk Ukraïne
150  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
153  Marcel Wagner & Denise Egenolf Duitsland
154  Niv Mizrahi & Michal Malul Israël
155  Andre Branco & Elisa Thomé Portugal
155  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
155  Johannes Lautenschlager & Laura Feuerer Duitsland
158  Erik Benicke & Theresa Taube Duitsland
158  Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk Polen
158  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugal
161  Joao Costa & Ines Pereira Portugal
161  Marc Sala & Irina Arnau Spanje
161  Yulian Sivak & Marina Pereyaslova Ukraïne
161  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Duitsland
161  Wu Yong Zhe & Meng Yuan Wang China
166  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir IJsland
166  Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Denemarken
166  Joao Lima & Ana Santana Portugal
166  Andreas Stanggren & Teddie Holm Zweden
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}