Results from 23. German Open Championships - WDC World Series Professionals Latin vrijdag 21 augustus 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

23. German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 18 augustus 2009

WDC World Series Professionals Latin vrijdag 21 augustus 2009

Finale

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko Amerika
2  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusland
3  Franco Formica & Oxana Lebedew Duitsland
4  Markus Homm & Ksenia Kasper Duitsland
5  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italië
6  Rachid Malki & Anna Suprun Noorwegen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
7  Andre Paramonov & Natalie Paramonov Canada
9  Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polen
10  Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polen
11  Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Rusland
12  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Duitsland
13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rusland
14  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovenië
14  Ivailo Tonchev & Alyona Zarnitsina Bulgarije

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

16  Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Italië
16  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusland
18  Stefan Erdmann & Sarah Latton Duitsland
19  Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japan
20  Juergen Schlegel & Melissa Ortiz Gomez Duitsland
21  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute Amerika
22  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusland
22  Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thailand
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tsjechië
24  Bruno Tomas & Joanna Santos Portugal

Round 2 (top 36)

26  Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Moldavië
27  Roberto Di Malta & Tamara Patassa Italië
27  Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finland
29  Michael Petr & Petra Bischof Tsjechië
29  Boris Rohne & Madeleine Rohne (aka Epler) Duitsland
31  Sander Pondman & Ilse Lans Nederland
31  Thanh Tran & Zoya Altmark Amerika
33  Vladislav Silde & Margarita Novitskaia Rusland
34  Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Griekenland
35  Jake Davies & Carlisa Candy Engeland
36  Aleksey Panov & Olga Shnyakina Rusland

Round 1 (top 58)

37  Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polen
37  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Nederland
39  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Denemarken
40  Boris Zaltzman & Maria Troyansky Israël
41  Rudi Grabon & Irene Moser Duitsland
42  Wladislaw Lalafarjan & Vanessa Held Duitsland
43  Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Duitsland
44  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Duitsland
45  Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusland
46  Sven Binek & Valentina Ershova Duitsland
47  Tomasz Rachwalski & Anna Protas Polen
48  Vasile Constantin & Ana Maria Dinu Roemenië
49  Daniel Curto & Monica Guirao Spanje
49  Jeffrey Van Meerkerk & Chantal Melet Nederland
51  Boris Bassler & Daniela Heinzmann Duitsland
51  Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Oostenrijk
53  Andre Distler & Sybille Schaffer-distler (aka Peschelt) Duitsland
53  Markus Schäfer & Evelyn Krosta Duitsland
53  Florent Trarieux & Diana Buraka Frankrijk
56  Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Griekenland
56  Mario Schiena & Sabine Schiena (aka Sommer) Duitsland
58  Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}