Results from 23. German Open Championships - Rising Star Standard donderdag 20 augustus 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

23. German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 18 augustus 2009

Rising Star Standard donderdag 20 augustus 2009

Finale

1  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Letland
2  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Lithouwen
3  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
4  Denis Krasikov & Evelina Pavlovska Rusland
5  Alari Liiv & Baile Orb Estonië
6  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
8  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rusland
8  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonië
10  Steeve Gaudet & Laure Colmard Frankrijk
11  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rusland
12  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
12  Ivo Lodesani & Monika Pedersen Denemarken
14  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland

Kwart-Finale

15  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rusland
15  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Duitsland
15  Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polen
18  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Italië
18  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraïne
18  Dariusz Mycka & Hanna Zudziewicz Polen
21  Georgiy Markaryan & Olga Muravskaya Rusland
22  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
23  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Roemenië
23  Sergio D'avino & Romina Molinari Italië
25  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tsjechië
25  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
27  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Italië

Round 4 (top 49)

28  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Roemenië
28  Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Italië
28  Salvio Tubelli & Carmen Palma Italië
31  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
32  Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen
33  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
33  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Letland
33  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
33  Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Italië
37  Nicola Chianese & Assunta Chianese Italië
37  Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polen
39  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rusland
39  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
39  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
42  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Duitsland
42  Kyle Taylor & Liis End Engeland
44  Jack Beale & Karolina Szmit Engeland
44  Benjamin Calkar & Signe Busk Denemarken
44  Alessio Disca & Luisa Cardillo Italië
44  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonië
48  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
49  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polen

Round 3 (top 92)

50  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Italië
50  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Letland
50  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rusland
53  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rusland
53  Michael Giuliano & Martina Rugani Italië
53  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
56  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italië
56  Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rusland
56  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
59  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusland
60  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
60  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Lithouwen
62  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
62  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
62  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Hongarije
65  Matteo Cicchitti & Pamela Remigio Italië
65  David Vejchar & Veronika Hanusova Tsjechië
65  Denis Vieru & Lada Honcharenko Moldavië
68  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Italië
68  Michal Jeziorowski & Anastasja Ermolenko Polen
68  Roberto Noschese & Luisa Improda Italië
68  Karlis Treijs & Veronika Dedjajeva Letland
68  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Italië
73  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusland
73  Geng Tao & Li Mu Zi China
75  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusland
76  Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Italië
76  Marcello Nencini & Tessa De Jong Nederland
78  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Lithouwen
78  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland
80  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
80  Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Slowakije
82  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Lithouwen
82  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Italië
84  Vaclav Melc & Marika Kasalova Tsjechië
84  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polen
86  Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Zweden
87  Luca Belometti & Denise Colombo Italië
88  Simone Santoro & Stella Baiamonte Italië
89  Stefano Di Brino & Federica Rizza Italië
90  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Italië
90  Frank Schulnies & Katja Döring Duitsland
92  Denis Orsenigo & Lidia Crotti Italië

Round 2 (top 144)

93  Andrea Bastianelli & Alina Valchuk Rusland
93  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Italië
93  Tomasz Jozwiak & Katarzyna Bajdek Polen
93  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Italië
93  Valentin Pchelin & Ekaterina Artyushina Rusland
98  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rusland
98  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
100  Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
102  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
102  Marco Tocchini & Giulia Scarpellini Italië
104  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
104  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Italië
104  Daniele Tilli & Federica Zanotti Italië
104  Mattia Vesprini & Laura Ridolfi Italië
108  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Spanje
108  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Italië
108  Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Zweden
111  Fabio D'annunzio & Serena Serra Italië
111  Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Finland
113  Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rusland
113  Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken
113  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulgarije
113  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rusland
117  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Italië
117  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tsjechië
117  Kristaps Melko & Inara Eline Balina Letland
117  Li Zhao-lin & Yang Lin China
121  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Italië
121  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rusland
123  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italië
123  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Duitsland
125  Alexei Danilin & Elena Vagunova Rusland
125  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Italië
127  Enrico Agovino & Annalisa Buono Italië
127  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstan
127  David Jutge & Celine Leorat Frankrijk
127  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japan
131  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Duitsland
131  Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polen
131  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland
134  Ewoud Fidom & Lisette Keur Nederland
134  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Italië
134  Dávid Püspöki & Viktoria Meszlényi Hongarije
137  Salvo Gianino & Erika Rocca Italië
137  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japan
139  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Duitsland
140  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Italië
141  Aleksandr Nabiullin & Ekaterina Inozemtseva Rusland
142  Wim Pessemier & Astrid Pessemier België
143  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Duitsland
144  Christian Spiekermann & Carolin Queck Duitsland

Round 1 (top 269)

145  John Giannini & Katherine Giannini Engeland
145  Klavs Kantoris & Madara Treimane Letland
147  Rafal Kijek & Nicole Krawczyk Polen
147  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonië
149  Dávid Kreiter & Alexandra Horváth Hongarije
149  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Italië
149  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
152  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Duitsland
153  Balazs Papp & Viktoria Pali Hongarije
153  Martin Schmiel & Sophie Hertel Duitsland
153  Sebastian Turloff & Bellinda Lüthke Duitsland
153  Jeffrey van de Schraaf & Eneth Mercédesz Eros Nederland
157  Martin Herrmann & Sandra Tippel Duitsland
157  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Duitsland
159  Marius Eckert & Franziska Freyer Duitsland
159  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
161  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polen
162  Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finland
163  Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rusland
163  Vladimir Capcelea & Marina Pinzaru Moldavië
163  Dawid Michalak & Alla Yavdoshyk Polen
163  Sergej Orechkov & Janine Lippert Duitsland
167  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Letland
167  Marcin Leszczynski & Aleksandra Karpinska Polen
167  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
170  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rusland
170  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
172  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Frankrijk
172  Xu Junjie & Wu Xiaomei China
174  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
174  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
176  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusland
177  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Duitsland
177  Aleksandr Kadyrov & Viktoriya Surova Rusland
177  Dan Koschier & Julia Bayer Duitsland
180  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
180  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Duitsland
180  Peter Schapers & Marieke Adelaars Nederland
180  Roberts Zageris & Nadina Rode Letland
184  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Duitsland
185  Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rusland
185  Marco Cilli & Angela Sfregola Italië
185  Johan Fihn & Emma-linn Taylor Zweden
185  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Duitsland
189  Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusland
190  Ruslan Kenzikeev & Bachti Ramazanova Kazachstan
190  Alexander Patas & Jerusha Kloke Duitsland
192  Sarkis Akopyan & Anastasiya Drokina Rusland
192  Theo Braams & Marleen Van Eijck Nederland
192  Giuseppe Giustozzi & Sabrina Marihongeli Italië
192  Joost Offermans & Deborah Warmer Nederland
192  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Nederland
192  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Duitsland
192  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Nederland
199  Fabian Müller & Natalie Schlinke Duitsland
199  Pelle Nielsen & Emma Ginge Denemarken
199  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Duitsland
202  Hans Allard & Margo Oosterhoon Nederland
202  Stephan Keller & Katharina Keller Duitsland
202  Beat Künzi & Barbara Krebs Zwitserland
202  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
206  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Duitsland
206  Virgil Boros & Alexandra Barna Roemenië
206  Markus Lilli & Manuela Wichmann Duitsland
206  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Nederland
210  Peter Aubel & Iryna Koval Nederland
210  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
210  Ali Khassan & Aleksandra Bondareva Kazachstan
210  Vladislav Kibasov & Svetlana Karpova Rusland
210  Yulian Sivak & Marina Pereyaslova Ukraïne
210  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Oostenrijk
216  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Duitsland
216  Jordi Pares & Vanessa Planell Spanje
216  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Duitsland
219  Edgar Branco & Milene Matias Portugal
219  Dominik Schaefer & Gina Palzer Duitsland
219  Thomas Siefert & Annika Jung Duitsland
219  Olli Syrjälä & Nina Back Finland
219  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Nederland
219  Markus Weik & Sandra Weik Duitsland
225  Paris Bekker & Anouk Hofstede Nederland
225  Bob Bremmels & Laura Van Boekholt Nederland
225  Florian Hansel & Linda Wulfes Duitsland
225  Manuel Müller & Diana Materi Duitsland
225  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
225  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Duitsland
225  Oliver Simon & Claudia Venter Duitsland
225  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugal
225  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Duitsland
225  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland
225  Michael Van Oers & Guenevere Prawiroatmodjo Nederland
225  Marcel Vos & Daniëlle Vreman Nederland
225  Martin Wolf & Karin Waldinger Duitsland
238  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Duitsland
238  Malte Benecke & Cornelia Steffahn Duitsland
238  Raimund Brandt & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
238  Jan Cerny & Barbora Kyryanova Tsjechië
238  Sven Glass & Bodil Kaiser Duitsland
238  Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Denemarken
238  Jakob Komor & Anna Komor Duitsland
238  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
238  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Duitsland
238  Thomas Müller & Sonja Borchert Duitsland
238  Christian Neher & Tatiana Windbühl Duitsland
238  Erik Neumayr & Stefanie Spang Duitsland
238  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Roemenië
238  Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Nederland
238  Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
238  Andreas Stanggren & Teddie Holm Zweden
238  Georg Sturm & Sabine Weiglein Duitsland
238  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Duitsland
238  Dominik Weber & Kristina Scibor Duitsland
257  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Duitsland
257  Nguyen Thien Chinh & Nguyen Trong Nha Uyen Viet Nam
257  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Duitsland
257  Sven Gross & Martina Lotsch Duitsland
257  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir IJsland
257  Alexander Horn & Nicole Gräf Duitsland
257  Georg Jansen & Maria Blockus Duitsland
257  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Duitsland
257  Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk Polen
257  Maurice Philipoom & Marieke Londen Nederland
257  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Duitsland
257  Helge Uhrig & Desiree Hilbring Zwitserland
257  Andreas Willander & Nanna Willander Denemarken
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}