Results from 23. German Open Championships - IDSF Open Senior Standard dinsdag 18 augustus 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

23. German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 18 augustus 2009

IDSF Open Senior Standard dinsdag 18 augustus 2009

Finale

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italië
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein België
3  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Duitsland
4  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rusland
5  Marcello Daga & Marina Pau Italië
6  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Italië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Duitsland
7  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Frankrijk
9  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Italië
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
11  Andrea Becherelli & Alessia Scuderi Italië
12  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Italië

Kwart-Finale

13  Oliver Geulen & Tanja Geulen (aka Beitz) Duitsland
14  Alberto Belometti & Barbara Pini Italië
15  Augusto Gandolfi & Elena Gandolfi Italië
16  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Duitsland
17  Sonke Schakat & Solveig Schakat Duitsland
18  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Oostenrijk
19  Marco Viola & Katia Castellani Italië
20  Marco Pacilli & Angela Gizzi Italië
21  Lorenzo Alviano & Simonetta Allegretti Italië
21  Marco Wittkowski & Petra Fischer Duitsland
23  Paolo Minacciati & Cristina Calvani Italië
24  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Duitsland

Round 4 (top 48)

25  Daniele Druda & Monica Benato Italië
25  Andreas Rothe & Anke Müller Duitsland
25  Fabio Schina & Natascia Cristini Italië
28  Giuseppe Trappolini & Roberta Alessi Italië
29  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Duitsland
30  Torsten Dallmann & Meike Dallmann Duitsland
31  Gert Faustmann & Alexandra Kley Duitsland
32  Marc Cragnolini & Nicoletta Buonaguro Italië
33  Andrea Casertano & Anna Speranza Italië
33  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Duitsland
35  Giuseppe Arzilli & Debora Maltomini Italië
36  Michael Gross & Angelika Gross Duitsland
36  Ronny Romijn & Anne Romijn Nederland
38  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Frankrijk
39  Giovanni Ciotti & Annalisa Risi Italië
40  Vincenzo Lenzo & Romina Crobeddu Italië
40  Toni Rinaldi & Silvana Contini Italië
42  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Duitsland
43  Vladi Bruci & Alessandra Chesi Italië
43  Holger Eissing & Birgit Tomesch Duitsland
43  Luciano Testi & Valeria Massarotti Italië
46  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Duitsland
46  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
48  Marco Bolzoni & Clara Salvini Italië

Round 3 (top 98)

49  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Italië
50  Michele Mascia & Ilenia Santoro Italië
50  Robert Panther & Birgit Panther Duitsland
52  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Italië
52  John Townsend & Sabine Kuntze Engeland
54  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Duitsland
54  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusland
54  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland
57  Richard Bruurmijn & Claudia Bruurmijn Nederland
57  Alexander Florin & Isabelle Florin Zwitserland
57  Jean-Hugues Henneghien & Eun-sook Scherf België
60  Andreas Malik & Christine Malik Duitsland
61  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Duitsland
62  Carmelo Durante & Lia Pepe Italië
62  Nils Goral & Anja Goral Duitsland
64  Giorgio Bianchi & Roberta Premutico Italië
65  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Duitsland
66  Agostino Proietto & Tiziana Morici Italië
67  Kim Bartels & Silke Bartels Duitsland
67  Jürgen Claus & Birgit Claus Duitsland
67  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Duitsland
67  Michael Sipek & Susanne Sipek Duitsland
71  Damian Kukowka & Bettina Weimann Duitsland
71  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusland
71  Dirk Scheer & Nicole Goes Duitsland
74  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Duitsland
75  Sergio Burini & Antonella Chindamo Italië
75  Alfons Henne & Vera Zuleger Duitsland
75  Detlef Krebs & Andrea Peters Duitsland
75  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Duitsland
79  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Zwitserland
79  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Duitsland
79  Moreno Valetti & Simona Menassi Italië
82  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Duitsland
82  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Duitsland
82  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Duitsland
85  Raffaele Imperato & Eleonora Mecucci Italië
85  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Duitsland
88  Tobias Geyer & Judith Duitsland
89  Miguel Daniel Dominguez & Carmen Angelo Spanje
89  Thomas Täuber & Monika Stoll Oostenrijk
91  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Italië
91  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Duitsland
91  Walter Musso & Giuseppina Rietto Italië
94  Oliver Schaich & Jacqueline Dziurla Duitsland
95  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Duitsland
95  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rusland
95  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Nederland
  Patrick Pirker & Sabrina Pfeifer Oostenrijk
  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Nederland

Round 2 (top 129)

98  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Duitsland
99  Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Duitsland
99  Jurg Schoni & Anita Wegmüller Zwitserland
101  Michael Hesse & Gabriele Müller Duitsland
101  Axel Mischewski & Susan Hortmann Duitsland
101  Holger Wenzel & Monika Schmitt Duitsland
101  Andrey Yushev & Elena Yusheva Rusland
105  Wolfgang Binder & Gudrun Schürrle Duitsland
105  Thomas Resch & Susanne Schade Duitsland
105  Uwe Richter & Katja Richter Duitsland
108  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Duitsland
108  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
108  Wim Van De Perre & Anja Huyghe België
108  Knut Wichmann & Antje Wichmann Duitsland
112  Holger Bernien & Sylvia Bernien Duitsland
113  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Letland
113  Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
115  Andreas Kindt & Anne Hinz Duitsland
115  Andrea Laineri & Lucia Ferroni Italië
117  Martin Kirsch & Claudia Hanke Duitsland
117  Holger Koschinski & Ruth Schulz Duitsland
117  Hansjörg Spiecker & Merle Ernst Duitsland
120  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Duitsland
120  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Duitsland
122  Erich Beyer & Sylvia Henrich Duitsland
122  Matthias Drescher & Petra Drescher Duitsland
122  Rudolf Haider & Andrea Haider Duitsland
125  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Duitsland
126  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Italië
127  Michael Alm & Kerstin Alm Duitsland
128  Jochen Schneider & Andrea Schneider Duitsland

Round 1 (top 188)

129  Giuseppe Colaiacomo & Marina Ricca Italië
129  Andre Waibel & Birgit Waibel Duitsland
131  Marco Masini & Sabine Masini Duitsland
131  Markus Mäurer & Marion Mäurer Duitsland
131  Ulf Nagel & Doris Nagel Duitsland
134  Holger Staub & Birgit Staub Duitsland
135  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Duitsland
135  Carsten Kuck & Maria Heidler Duitsland
137  Stefan Bersal & Nicole Dietz Duitsland
137  Harald Lerch & Vera Lerch Duitsland
137  Karl-Heinz Michel & Gabriele Schuck Duitsland
137  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Duitsland
141  Mark Bierenbroodspot & Christie Besseling Nederland
142  Andreas Hoffmann & Kerstin Hoffmann Duitsland
142  Arndt Roggenbuck & Monika Roggenbuck Duitsland
144  Thomas Busta & Manuela Busta Duitsland
144  Andrey Gorobtsov & Valentina Gorobtsova België
144  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
147  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Duitsland
148  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusland
149  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Duitsland
149  Paul van den Rul & Nini van den Rul (aka Kuypers) België
151  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Duitsland
152  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Duitsland
152  Hans-Peter Hofmann & Ingeborg Schneider Duitsland
152  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finland
152  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Duitsland
156  Armin Bohnert & Andrèa Benedick Duitsland
156  Jan-carsten Burkuhl & Sabine Linke Duitsland
156  Konstantin Jochim & Nadine Mudrik Duitsland
156  Robert Keller & Manuela Keller Duitsland
160  Dirk Rapröger & Claudia Thies Duitsland
161  Sven Annies & Imke Annies (aka Stolte) Duitsland
162  Detlef Tramsen & Birgit Tramsen (aka Eckstein) Duitsland
163  Dieter Fritz & Susanne Karger Duitsland
163  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Duitsland
163  Stefan Schwarzkopf & Carmen Carl Duitsland
166  Axel Brauner & Susanne Brauner Duitsland
167  Oliver Landler & Sabine Landler Duitsland
167  Bernhard Starz & Barbara Starz Duitsland
167  Reinhard Zahrte & Christiane Zahrte Duitsland
170  Thomas Huttinger & Susanne Huttinger Duitsland
170  Roberto Weigel & Cordula Höchsmann Duitsland
173  Mariusz Dembinski & Iwona Jankowska Polen
173  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Duitsland
175  Frédérick Le Martret & Chantal Escobar Frankrijk
175  Ralf Pick & Helga Kruse Duitsland
175  Harm Voets & Marget Voets Duitsland
178  Andrey Fesko & Olga Kazachkova Rusland
178  Andreas Wicht & Heike Wicht Duitsland
180  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Duitsland
180  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Duitsland
182  Ralf Jonas & Marion Ruhm Duitsland
182  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Frankrijk
184  Uwe Möller & Nina Firchow-müller Duitsland
185  Marius Davin & Catherine Davin Frankrijk
185  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Duitsland
187  Volkmar Smolnik & Sabine Kaltwasser Duitsland
  Massimo Turri Ciaffi & Giuseppina Baldoni Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}