Results from 23. German Open Championships - IDSF Grand Slam Standard vrijdag 21 augustus 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

23. German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 18 augustus 2009

IDSF Grand Slam Standard vrijdag 21 augustus 2009

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
4  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
6  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Engeland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
8  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
9  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polen
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovenië
11  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusland
12  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italië

Kwart-Finale

13  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
13  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
15  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusland
16  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgarije
17  Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japan
18  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
18  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
20  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
20  Petr Kashinski & Ilyana Sakal Rusland
22  Csaba László & Anna Mikes Hongarije
23  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
24  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland

Round 5 (top 50)

25  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italië
25  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polen
27  Marco Bevilacqua & Antonella Decarolis Italië
28  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rusland
29  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rusland
30  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
30  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusland
32  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polen
33  Igor Potovin & Irina Shimina Rusland
33  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Duitsland
33  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Letland
36  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Letland
36  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
38  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
39  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
40  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
41  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Letland
41  Denis Molkov & Natalya Osyko Rusland
43  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusland
43  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Lithouwen
43  Michael Wenger & Melanie Ahl Duitsland
46  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
46  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rusland
46  Georgiy Markaryan & Olga Muravskaya Rusland
49  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Lithouwen
50  Steeve Gaudet & Laure Colmard Frankrijk

Round 4 (top 97)

51  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
52  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
53  Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rusland
53  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polen
55  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rusland
55  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
57  Denis Krasikov & Evelina Pavlovska Rusland
57  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Duitsland
57  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraïne
60  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraïne
60  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Duitsland
60  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusland
60  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Oostenrijk
60  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
60  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
66  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
66  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonië
66  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Letland
66  Kyle Taylor & Liis End Engeland
70  Alessio Disca & Luisa Cardillo Italië
71  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italië
71  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
71  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tsjechië
71  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
71  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rusland
76  Ivo Lodesani & Monika Pedersen Denemarken
77  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
77  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Zweden
77  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rusland
77  Alari Liiv & Baile Orb Estonië
77  Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
82  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rusland
82  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
84  Benjamin Calkar & Signe Busk Denemarken
84  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland
84  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
87  Sergio D'avino & Romina Molinari Italië
87  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Italië
87  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Italië
90  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Italië
90  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
92  Nicola Chianese & Assunta Chianese Italië
92  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusland
94  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Italië
95  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tsjechië
95  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
97  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Italië

Round 3 (top 145)

98  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Letland
98  Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rusland
98  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Lithouwen
98  Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Slowakije
98  Domenico Marcheggiani & Gioia Marinelli Italië
103  Michal Jeziorowski & Anastasja Ermolenko Polen
103  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusland
103  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
103  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
103  Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Slovenië
108  Matteo Cicchitti & Pamela Remigio Italië
108  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
110  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Lithouwen
110  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rusland
112  Jack Beale & Karolina Szmit Engeland
112  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rusland
114  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Italië
114  Luca Belometti & Denise Colombo Italië
114  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
114  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Hongarije
118  Stefano Di Brino & Federica Rizza Italië
118  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
118  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
118  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Lithouwen
122  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
122  Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Italië
122  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Duitsland
125  Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Italië
125  Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Finland
125  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Italië
128  Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Zweden
128  Michael Giuliano & Martina Rugani Italië
130  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polen
131  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
131  Marcello Nencini & Tessa De Jong Nederland
131  David Vejchar & Veronika Hanuskova Tsjechië
134  Tomasz Jozwiak & Katarzyna Bajdek Polen
134  Dávid Kreiter & Alexandra Horváth Hongarije
136  Alexei Danilin & Elena Vagunova Rusland
136  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japan
136  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
139  Andrea Bastianelli & Alina Valchuk Rusland
140  Vaclav Melc & Marika Kasalova Tsjechië
140  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Nederland
142  Martijn Wesseling & Denise Qualm Nederland
143  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Italië
143  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
145  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen

Round 2 (top 204)

146  Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rusland
146  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Duitsland
146  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
146  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
146  Simone Santoro & Stella Baiamonte Italië
151  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
151  Martin Herrmann & Sandra Tippel Duitsland
151  Valentin Pchelin & Ekaterina Artyushina Rusland
154  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Italië
155  Alexis Bergeon & Karin Lillemaa Frankrijk
155  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
155  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusland
155  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
155  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Lithouwen
160  Fabio D'annunzio & Serena Serra Italië
160  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Italië
160  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rusland
163  Matteo Basili & Debora Mobili Italië
163  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japan
163  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Byelorussia
163  Sebastian Matheja & Sabine Vorbrodt Duitsland
163  Balazs Papp & Viktoria Pali Hongarije
163  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rusland
169  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Duitsland
170  Mattia Vesprini & Laura Ridolfi Italië
171  Rosario Falzone & Melissa Ferraro België
172  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstan
172  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Duitsland
172  Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Zweden
175  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polen
175  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Italië
175  Frank Schulnies & Katja Döring Duitsland
178  Geng Tao & Li Mu Zi China
178  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Duitsland
180  Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rusland
180  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
180  Dawid Michalak & Alla Yavdoshyk Polen
183  Dan Koschier & Julia Bayer Duitsland
184  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Italië
185  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Duitsland
185  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Italië
185  Andrey Patrushev & Kseniya Mutseva Rusland
188  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Duitsland
189  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Duitsland
189  Wim Pessemier & Astrid Pessemier België
189  Jeffrey van de Schraaf & Eneth Mercédesz Eros Nederland
192  Marco Cilli & Angela Sfregola Italië
193  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Duitsland
194  Torben Fedder & Simone Mitlehner Duitsland
194  Jordi Pares & Vanessa Planell Spanje
194  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulgarije
197  Fabian Müller & Natalie Schlinke Duitsland
197  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
199  Johan Fihn & Emma-linn Taylor Zweden
200  Christian Platz & Anja Pritzsche Duitsland
201  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Duitsland
202  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Italië
202  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Italië
202  W Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken

Round 1 (top 329)

205  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Spanje
205  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Frankrijk
205  Xu Junjie & Wu Xiaomei China
205  Marcin Leszczynski & Aleksandra Karpinska Polen
205  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rusland
205  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
211  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Duitsland
211  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slowakije
211  Daniele Tilli & Federica Zanotti Italië
214  Beat Künzi & Barbara Krebs Zwitserland
214  Marek Necas & Lucie Novotna Tsjechië
216  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Duitsland
217  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusland
217  Ludovic Chauveau & Laura Lozingue Frankrijk
217  Ewoud Fidom & Lisette Keur Nederland
220  Joao Martins & Susana Zambujo Portugal
221  Salvo Gianino & Erika Rocca Italië
222  Stephan Keller & Katharina Keller Duitsland
222  Martin Schmiel & Sophie Hertel Duitsland
224  Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rusland
224  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Letland
226  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Duitsland
226  Philipp Hartmann & Madeline Weingärtner Duitsland
228  Sarkis Akopyan & Anastasiya Drokina Rusland
228  Aleksandr Kadyrov & Viktoriya Surova Rusland
228  Giovanni La Mendola & Tiffany Grade België
228  Markus Lilli & Manuela Wichmann Duitsland
228  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Rusland
228  Roman Scheuer & Katrin Büttner Duitsland
228  Christian Spiekermann & Carolin Queck Duitsland
235  Alexander Patas & Jerusha Kloke Duitsland
236  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
236  Sergej Orechkov & Janine Lippert Duitsland
236  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Duitsland
239  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Duitsland
239  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Duitsland
241  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Duitsland
242  Virgil Boros & Alexandra Barna Roemenië
242  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Nederland
242  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
245  Peter Aubel & Iryna Koval Nederland
246  Theo Braams & Marleen Van Eijck Nederland
246  Johann Deter & Victoria Aidel Duitsland
246  Roberts Zageris & Nadina Rode Letland
249  Edgar Branco & Milene Matias Portugal
249  Ruslan Kenzikeev & Bachti Ramazanova Kazachstan
249  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Roemenië
249  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland
249  Sebastian Turloff & Bellinda Lüthke Duitsland
254  Raimund Brandt & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
254  Sven Glass & Bodil Kaiser Duitsland
254  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Duitsland
254  Udo Rosenkranz & Corinna Bülow Duitsland
254  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Nederland
254  Olli Syrjälä & Nina Back Finland
254  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Nederland
254  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Duitsland
262  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
262  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Duitsland
262  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Duitsland
265  Hans Allard & Margo Oosterhoon Nederland
265  Paris Bekker & Anouk Hofstede Nederland
265  Marius Eckert & Franziska Freyer Duitsland
265  Andrei Gavrilov & Kseniya Maksimova Rusland
265  Sven Kreicha & Kirsten Blaum Duitsland
265  Joost Offermans & Deborah Warmer Nederland
265  Marcel Vos & Daniëlle Vreman Nederland
272  Lars Goerigk & Jocheved Rosenkranz Duitsland
272  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Duitsland
272  Erik Neumayr & Stefanie Spang Duitsland
272  Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Nederland
272  Thomas Siefert & Annika Jung Duitsland
277  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
277  Nguyen Thien Chinh & Nguyen Trong Nha Uyen Viet Nam
277  Rene Kern & Anne Neumann Duitsland
277  Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Duitsland
277  Kristof Reekmans & Joke Vogels België
277  Nils Vormelker & Larissa Latzer Duitsland
277  Markus Weik & Sandra Weik Duitsland
284  Rico Czaja & Martina Steffen Duitsland
284  Manuel Müller & Diana Materi Duitsland
284  Dominik Schaefer & Gina Palzer Duitsland
284  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Nederland
284  Dominik Weber & Kristina Scibor Duitsland
289  Lukas Benda & Hana Novotna Tsjechië
289  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Duitsland
289  Gregor Burck & Maria Troniak Duitsland
289  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
289  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Duitsland
289  David Kramer & Miranda Kraaijenhagen Nederland
289  Manuel Schöke & Melanie Schöke Duitsland
289  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
297  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Duitsland
297  Malte Benecke & Cornelia Steffahn Duitsland
297  Sven Gross & Martina Lotsch Duitsland
297  Alexander Horn & Nicole Gräf Duitsland
297  Jakob Komor & Anna Komor Duitsland
297  Pascal Lechner & Sandra Wahlenmeier Duitsland
297  Patrick Miller & Julia Pavlik Duitsland
297  Christian Neher & Tatiana Windbühl Duitsland
297  Thomas Schmid & Corina Poth Duitsland
297  Mario Schrodel & Carmen Schrodel Duitsland
297  Oliver Simon & Claudia Venter Duitsland
297  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Duitsland
297  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Duitsland
310  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Duitsland
310  Kai Fleischer & Desiree Kaufmann Duitsland
310  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Duitsland
310  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir IJsland
310  Fabian Gyger & Idis Hartmann Duitsland
310  Dirk Holl & Katharina Sager Duitsland
310  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Duitsland
310  Marco Klapötke & Anne Steinmann Duitsland
310  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusland
310  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
310  Thomas Müller & Sonja Borchert Duitsland
310  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
310  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Duitsland
310  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugal
310  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Duitsland
310  Helge Uhrig & Desiree Hilbring Zwitserland
310  Felix Urban & Sylvana Drewes Duitsland
310  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Duitsland
310  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Duitsland
310  Andreas Willander & Nanna Willander Denemarken
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}