Results from 2003 Blackpool Junior Dance Festival - Junior Samba Competition dinsdag 22 april 2003
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

2003 Blackpool Junior Dance Festival
Engeland - Blackpool maandag 21 april 2003

Junior Samba Competition dinsdag 22 april 2003

Finale

1  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rusland
2  Nikita Bazev & Natalia Borodaenko Rusland
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusland
4  Vitaliy Didenko & Darya Lugareva Rusland
5  Valentin Lusin & Olga Nesterova Duitsland
6  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Duitsland
7  Atanas Gendov & Roselina Doneva Bulgarije
8  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Italië
  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Rusland
  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Rusland

Kwart-Finale

  Danny Bayne & Sophie Celikoz Engeland
  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusland
  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rusland
  Aleksey Gayduk & Ekaterina Nikolaeva Rusland
  Kyrylo Komnatnyy & Anastasiya Yargulova Ukraïne
  Ryan Lamb & Amanda Couper Engeland
  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Rusland
  Pavel Povaliaev & Ina Smirnova Rusland
  Pavel Revushkin & Ekaterina Rodina Rusland
  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Slovenië
  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraïne

Round 4 (top 51)

  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusland
  Dmitri Braounchteine & Elizabeta Shaboltaeva Rusland
  James Cutler & Lauren Oakley Engeland
  Daniele Di Salvo & Veronica Esposito Italië
  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
  Torben Hoffmann & Kimmie Sorensen Denemarken
  Milos Jadic & Jovana Stojanovic Servië
  Anton Kananen & Mona Redsven Finland
  Gayk Karamyan & Daria Kovaltchuk Rusland
  Rodion Khromov & Elena Yushina (aka Markosyan) Rusland
  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonië
  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraïne
  Evgeny Kulik & Anastasia Popova Ukraïne
  Georgi Makoev & Kermen Kitinova Rusland
  Igor Misurenko & Veronika Zubova Rusland
  Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Italië
  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rusland
  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir IJsland
  Callum Powell & Kristen Pulsakowska Engeland
  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Rusland
  Anze Sasso & Spela Vegelj Slovenië
  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rusland
  Kyle Taylor & Jourdan Stone Engeland
  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusland
  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Italië
  Stephen Vincent & Bryony Fielding Engeland
  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukraïne
  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Rusland

Round 3 (top 75)

  Damian Blackburn & Hannah Davis Engeland
  David Brown & Lucy Verrechia Engeland
  Daniel Courinha & Joana Ramos Portugal
  Bradley Gregory & Khrystyne Barton Amerika
  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenië
  Christopher Jones & Faith Kelly Engeland
  Craig Jones & Helen Lo Engeland
  Mathias Kehlet & Mia Caroe Nielsen Denemarken
  Nikola Korac & Marina Fodor Servië
  Igor Kuzmenko & Yevgeniya Sakir Ukraïne
  Ilia Lagoutenkov & Yulia Makarenko Rusland
  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraïne
  Serguei Makarov & Svetlana Slivinskaya Rusland
  Ludovic Moureau & Katherine Giannini Engeland
  Andrey Nikitinskiy & Vera Solovieva Rusland
  Darren Piercy & Kerry Alebon Engeland
  Cristian Pisotta & Valeria Biocca Italië
  Daniel Silva & Yasmin Priestnall Engeland
  Luka Strus & Katra Gabrijelcic Slovenië
  Vladislav Suzdaltsev & Anna Povazhnya Rusland
  Daniel Thomassen & Malene Ostergaard Denemarken
  Volodymyr Vynogradskyy & Anna Kovalova Ukraïne
  Ryan Wilson & Olesja Kosik Engeland
  Steven Woodward & Francesca Constable Engeland

Round 2 (top 121)

  Stefano Barbieri & Elena Bonfiglioli Italië
  Adam Erik Bauer & Thora Bjorg Sigurdardottir IJsland
  Alexander Danchenko & Didar Iliasova Kazachstan
  Nikolaj Eibye & Milla Lykke Denemarken
  David Ellis & Kate Gregory Engeland
  Andrew Escolme & Amy Ward Engeland
  Kyle Fisher & Kerri Ann Hallbrook Engeland
  Leon Garner & Rebecca Jackson Engeland
  Caeghan Goliath & Melissa Swartz Zuid-Afrika
  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finland
  Taavi Henttonen & Henna Syväoja Finland
  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir IJsland
  Frederik Kuhl & Henriette Hansen Denemarken
  Andres Liiv & Baile Orb Estonië
  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israël
  Alexander Mateev & Erla Bjorg Kristjansdottir IJsland
  Alex Mishuris & Lia Taronashvili Israël
  James Moorcroft & Vicky Bissell Engeland
  Yevgen Motsnyy & Olga Makaruk Ukraïne
  Oleksandr Ostanin & Aliona Khomyakova Ukraïne
  Morten Paaske & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Denemarken
  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rusland
  Nikolay Potashev & Anna Boyko Rusland
  Adam Preece & Leah Rolfe Engeland
  Henri Ranta & Ellimari Ristolainen Finland
  Simon Riding & Maja Sook Denemarken
  Dennik Dan Ringgaard & Camilla Dalsgaard Denemarken
  Veiko Rist & Kristi Joeleht Estonië
  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Rusland
  Lewis Ryland & Laura Clements Engeland
  Bradley Sanders & Emma Slater Engeland
  Woo Hong Sang & A Reum Han Zuid-Korea
  Emilian Seiersen & Benedicte Bendtsen Denemarken
  Devon Snell & Meagan Lottering Zuid-Afrika
  Jukka Tahti & Riikka Gron Finland
  Henri Tanner & Bettiina Lehtonen Finland
  Ben Taylor & Rebecca Macdonald Engeland
  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugal
  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finland
  Daniel Trousdale & Kirsty Tate Engeland
  Bogdan Tyaglyy & Marina Yarnova Rusland
  Vladimir Utkin & Alla Karunnaya Rusland
  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Finland
  Aleksandar Velikovic & Jovana Kurtic Servië
  Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovenië
  Luke Williams & Louisa Brewis Engeland

Round 1 (top 125)

  Joao Baiao & Sara Meireles Portugal
  Anton Dyachkov & Galyna Pyekha Ukraïne
  Manuel Ioreida & Sabrina Rotundo Italië
  Tyron Sweeney & Carlien Scholtz Zuid-Afrika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}